ZIMOWA KAMPANIA TELEWIZYJNA SIECI WARSZTATÓW MAXSERWIS W TVN

Ten rok należy do sieci MaXserwis. Od sezonu wiosennego, przez lato, jesień i zimę jesteśmy obecni w telewizji TVN. We współpracy z różnymi dostawcami przygotowaliśmy już pięć odsłon spotu, teraz pora na ostatnią – zimową.

Razem z partnerem MEYLE przygotowaliśmy 15-sekundowy materiał video, który nie tylko przedstawia sieć warsztatową MaXserwis, ale także asortyment MEYLE, głównie układ zawieszenia. Spot z zimowymi atrybutami, mimo nowej formuły, jest spójny z wcześniejszymi odsłonami kampanii.

Emisja ruszyła już 10 grudnia i potrwa aż do 31 grudnia, a będziemy mogli ją zobaczyć zarówno na motoryzacyjnym kanale TVN Turbo, jak i w stacji TVN Style.

Jest to już szósta kampania sieci MaXserwis w tym roku, wcześniejszym partnerowały marki Motul wraz z Quaro, MEYLE, Mahle, AS i Varta.

Grudniowe dłuższe wieczory i czas świąteczny sprzyjają nie tylko rodzinnym spotkaniom przy stole, ale także wspólnemu oglądaniu przygotowanej ramówki świątecznej. Jesteśmy przekonani, że świąteczna oferta wzbogacona spotami MaXserwis & MEYLE będzie doskonałym wyborem, który przełoży się nie tylko na wzrost znajomości marki sieci warsztatów MaXserwis, ale także wpłynie na większą troskę o bezpieczne podróżowanie w zimie i nie tylko.

Dział MaXserwis

www.maxserwis.com.pl

2021-12-21T12:45:26+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska