ZASKAKUJĄCY FINAŁ AP EXPERT 2023. TO BĘDZIE NIEZAPOMNIANA PRZYGODA!

Trwa 10. edycja promocji AP EXPERT – wiemy, że pula nagród jest fantastyczna, a co z Wielkim Finałem? Tam też się będzie działo, dlatego… już teraz zaplanuj z nami wrześniowy wyjazd!

Wielki Finał to ukoronowanie kilkumiesięcznej promocji AP EXPERT. Tym razem odbędzie się w dniach 8-10 września w malowniczym i dzikim Beskidzie Sądeckim.

Od zakupu do finału

30 najlepszych klientów, którzy zdobędą największą liczbę punktów w Finale Teoretycznym, otrzyma zaproszenia do Wielkiego Finału. W samym Finale Teoretycznym nie ma limitu miejsc – wchodzi do niego każdy, kto zrealizuje target zakupowy. Na uczestników będzie czekać 30 pytań technicznych z zakresu mechaniki samochodowej. Natomiast Wielki Finał jubileuszowej edycji AP EXPERT będzie wymagać od uczestników zgoła innych umiejętności!

Spryt, zręczność, precyzja

Na finalistów będzie czekać dzień pełen wrażeń! Sprawdzimy nie tylko zdolność jazdy przez pola, lasy i potoki, ale i orientację w terenie czy umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu. Brzmi zachęcająco? To nie wszystko! Finaliści sprawdzą się w zadaniach wymagających podejmowania ryzyka, wymagających chłodnej kalkulacji możliwości oraz obserwowania rozwoju sytuacji. Wszystkie te umiejętności mogą pomóc w zdobyciu głównej nagrody, czyli samochodu CUPRA Formentor 1.5 TSI 150 KM. Do zgarnięcia są także rowery elektryczne oraz atrakcyjne rabaty transakcyjne.

Zwieńczeniem tego emocjonującego dnia będzie wyśmienity bankiet połączony z zabawą taneczną. Wszystko to w eleganckim hotelu w Krynicy Zdroju z widokiem na Beskidy!

AP EXPERT – nie zwlekaj

Zarejestruj się na platformie i stań do walki o cenne nagrody! Rejestracja, regulamin oraz warunki promocji dostępne są na stronie www.apexpert.pl.

 

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2023 są:

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Bosch, Quaro, MEYLE, Castrol, ZF (Sachs, Lemförder, TRW), ATE, febi, MANN, Continental
Partnerzy Główni: KYB, Philips, Narva, Valeo, Gates, NRF, RYMEC, VARTA, Schaeffler (LuK, INA, FAG), Textar, SKF, NK, NGK NTK, Delphi Technologies, TotalEnergies
Partnerzy Techniczni: ROOKS, Ajusa, Amtra, AS, Bilstein, FA1, Blue Print, Motul, Magneti, Pierburg, Kolbenshmidt
Patronat Medialny: MotoFocus

2023-05-10T15:39:59+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska