WISŁA 2018 – EVENT REGIONALNY FILII AUTO PARTNER

Po eventach plenerowych, które odbyły się 16 czerwca 2018 r., znowu przyszła pora na spotkanie z klientami w pięknych hotelowych wnętrzach, tym razem gościliśmy w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

23 czerwca już od godzin południowych witaliśmy pierwszych gości. Przywitanie przez swoich opiekunów z Auto Partner zawsze dodaje klientom więcej odwagi i daje poczucie, że są tutaj naprawdę wyczekiwani. Do czterogwiazdkowego hotelu w Wiśle zaprosiliśmy prawie 600 klientów, głównie z Małopolski i Podhala.

Na 6. piętrze przygotowaliśmy stoiska targowe aż 26 dostawców i kilka wystąpień konferencyjnych, a całość poprowadził doskonały konferansjer Ireneusz Bieleninik. Jego zapał, energia i dobry humor sprawiły, że prawie 100% naszych gości odwiedziło naszą strefa targową, przez co ciemne chmury za oknem nie były nam straszne.

Wieczorową porą wszyscy spotkaliśmy się na uroczystej gali. Z lampką wina usiedliśmy przy stołach, wysłuchaliśmy krótkiego przywitania Irka Bieleninika i Jarosława Wróblewskiego – Dyrektora Sprzedaży Polski Południowej, który przybliżył nam pokrótce historię firmy Auto Partner SA. Wspólnie zobaczyliśmy film jubileuszowy i z wielką niecierpliwością czekaliśmy na Gwiazdę Wieczoru – Piotra Bałtroczyka. Jego monologi, zabawne opowieści rozbawiły każdego, śmiechu było co nie miara i jeszcze do późnych godziny nocnych wracaliśmy do jego wypowiedzi. Tuż po zakończonym występie pana Piotra, rozwiązaliśmy nasz konkurs mundialowy, który polegał na wytypowaniu wyniku meczu Niemcy-Szwecja. Laureat otrzymał voucher na zabiegi SPA bądź kosmetyki w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

W godzinach nocnych DJ zaserwował nam doskonałą porcję muzyki, a parkiet pękał w szwach. Ostatni goście wrócili do pokojów bladym świtem.

Niedzielny poranek, spędzony w Parku Wodnym Tropikana, był błogą chwilą wytchnienia, relaksu i zregenerowania sił.

Kolejny event już niebawem, tym razem nad naszym pięknym Bałtykiem, do zobaczenia!

Galeria

2018-10-09T11:40:55+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska