WIELKI FINAŁ AP EXPERT 2019 JUŻ ZA NAMI!

W dniach 6-8 września odbył się, już po raz szósty, Wielki Finał AP EXPERT 2019. Tym razem zaprosiliśmy wszystkich uczestników do Hotelu Warszawianka i na Tor Modlin. Całość naszych zmagań finałowych poprowadził Irek Bieleninik – znakomity konferansjer i dziennikarz.

Piątkowy Finał Teoretyczny 6. edycji AP EXPERT wyłonił najlepszych 10 uczestników, którzy walczyli podczas zmagań praktycznych o pulę nagród o wartości prawie pół miliona złotych, w tym o nagrodę główną – samochód osobowy SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM.

Oprócz emocji i wielkich oczekiwań na wyłonienie „Wybitnego Wśród Ekspertów”, wszyscy uczestnicy odwiedzili targi branżowe, gdzie zdobyli nie tylko cenne informacje o ofercie sprzedażowej dostawców, ale także mogli nawiązać wiele kontaktów oraz zapoznać się z nowinkami technicznymi na rynku.

Zaproszeni finaliści, a było ich w tym roku 150, w pełni skorzystali z potencjału, jaki niesie Tor Modlin. Do dyspozycji były nie tylko trasy off-roadowe o różnym stopniu trudności, ale także kilka modułów ze szkolenia z bezpiecznej jazdy, a także przejazdy sportowe. Szkolenia z technik bezpiecznej jazdy wielu kierowcom uświadomiły ogrom ryzyka, jakie czeka na nas podczas śliskiej nawierzchni, nawet przy prędkości 50 km/h.

Dla większości spełnieniem marzeń były przejazdy sportowe za kierownicą Renault Megane RS lub ekscytująca jazda na fotelu pasażera w Ferrai 458, Porsche GT3 czy BMW M4 Competition. Do niektórych szczęście uśmiechnęło się jeszcze bardziej – 12 osób z najlepszymi czasami na strefie bezpiecznej jazdy otrzymało w nagrodę szaleńczy przejazd z Leszkiem Kuzajem lub Marcinem Turskim. Dopełnieniem rajdowych emocji były także niedzielne przejazdy z Łukaszem Byśkiniewiczem w jego rajdowym Hyundaiu i20. W zabytkowej prochowni swoją prelekcję poprowadził także Jarosław Kazberuk, kierowca i pilot rajdowy w Rajdzie Dakar, Camel Trophy czy Rajdzie Transsyberia.

Dla kobiet, osób towarzyszących, przygotowaliśmy także atrakcje na miarę wielkiego wydarzenia. Po emocjonującym Finale Praktycznym i targach branżowych, wróciły one razem z opiekunem do hotelu, gdzie w świecie aromatów, buteleczek i menzurek przygotowywały naturalne kosmetyki. Magia i piękno zagościły wśród pań. Na Jeziorze Zegrzyńskim czekała na panie jeszcze jedna atrakcja – rejs statkiem i spontaniczny pokaz umiejętności flyboardera, zakończony prysznicem.

Wieczorna Gala to zwieńczenie całego wielkiego wydarzenia i zakończenie promocji AP EXPERT. Irek Bielninik przywitał wszystkich gości w imieniu Zarządu Auto Partner i Prezesa Aleksandra Góreckiego oraz wzniósł toast, gdyż Wielki Finał przypadał na Dzień Mechanika, który to Auto Partner wpisał do swojego kalendarza na dzień 7 września.

Wszyscy wstrzymali oddech w chwili podsumowania i ogłoszenia wyników, a tym samym wręczenia kluczyków do samochodu i przyznania tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”. W tym roku ten prestiżowy tytuł otrzymał warsztat AUTO-BOGUS BOGUS WIESŁAW, reprezentowany przez pana Łukasza Bogusa. To już drugi samochód wygrany przez tego uczestnika w promocjach AP EXPERT, co dodatkowo potwierdza jego umiejętności i profesjonalizm.

Ranking AP EXPERT 2019:
Duży Finał

  • 1. miejsce – AUTO-BOGUS BOGUS WIESŁAW
  • 2. miejsce – ADAM-SERWIS ADAM SOBISZ
  • 3. miejsce – PROAUTO S.J. J. PUTERKO, M. OGONOWSKI
  • 4. miejsce – P.U.H. AUTO NAPRAWA-OSTROWSKI MARIUSZ OSTROWSKI
  • 5. miejsce – RAFAŁ PISKORZ MECHANIKA POJAZDOWA

Mały Finał

  • 1. miejsce – F.H.U. BH-TRANS INŻ. BARTOSZ HILA
  • 2. miejsce – SKODAR-AUTO ANDRZEJ ZARĘBA
  • 3. miejsce – WARSZTAT SAMOCHODOWY SZUKAŁA EDWARD
  • 4. miejsce – PHUP AUTO-USŁUGI R. SOPALA S.C.
  • 5. miejsce – MOTO GABRA SP. Z O.O.

 

Dodatkowo należy zauważyć, że aż 6 uczestników z 10 najlepszych jest zrzeszonych w sieci MaXserwis, co jeszcze bardziej podkreśla profesjonalizm i wysoki poziom usług świadczonych przez warsztaty zrzeszone w tej sieci, działające pod wspólnym szyldem MaXserwis.

Wieczorna gala, oprócz wręczenia nagród i gratulacji, to także wydarzenie artystyczne, czego w pięknej oprawie nie mogło zabraknąć i tym razem. Marcin Daniec, krakowski satyryk, wprowadził wszystkich w doskonały humor, zespół Żuki przy największych światowych i polskich przebojach zaprosił gości na parkiet, a karykaturzysta, malując przekontrastowane portrety uczestników, podarował wielu z nich wspaniały upominek. Wszystko w przepięknej scenerii sali kongresowej, z tańcem świateł i aromatem znakomitej kuchni.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT byli:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear, Mann-Filter
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies, Magneti Marelli
Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul, Sasic
Partner medialny: AutoExpert

 

Galeria

2019-10-14T12:06:46+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska