WARSZTATOWY DZIEŃ DZIECKA W AP – PODSUMOWANIE

Słoneczna pogoda, mnóstwo prezentów i jeszcze więcej sportowych emocji. To była wyjątkowa środa zarówno dla tych młodszych, jak i starszych fanów motoryzacji.

1 czerwca to bez wątpienia wyjątkowy dzień. A my w tym roku świętowaliśmy go aż z dwóch powodów. Pierwszy wszystkim doskonale znany, bo to oczywiście dzień dziecka. Z kolei drugim powodem do świętowania było otwarcie naszej nowej filii w Tychach. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować warsztatowy dzień dziecka w tej lokalizacji. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę! Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla fanów motoryzacji, nie tylko dla tych najmłodszych. Wydarzenie podzieliliśmy na strefę mechanika oraz strefę z atrakcjami dla dzieci.

Od samego startu spotkania był z nami gość specjalny Łukasz Byśkiniewicz wraz ze swoją rajdówką R5. Samochód już od samego początku wywołał ogromne zainteresowanie wśród najmłodszych fanów, którzy zadawali wiele ciekawych motoryzacyjnych pytań. Każde z nich mogło też poczuć się jak prawdziwy rajdowiec, siadając za kierownicą. Nie brakowało również chętnych, aby sprawdzić swoje umiejętności na rajdowych symulatorach oraz przetestować gogle wirtualnej rzeczywistości. Najmłodsi wzięli udział w konkurencji, gdzie z pełną determinacją walczyli o wygraną. Kto najlepiej opanował rajdowe symulatory? Kto zdobył puchar? Zobaczcie na fotografiach. O dobrą zabawę dla tych najmłodszych uczestników zatroszczyły się animatorki, które przygotowały kreatywne zabawy. Był też czas na malowanie buzi oraz to, co dzieci kochają najbardziej – puszczanie wielkich baniek mydlanych! Na koniec wszystkie dzieci mogły wziąć udział w małym konkursie i odebrać paczkę z nagrodami.

Mówiąc o dniu dziecka, od razu pierwszym skojarzeniem są… prezenty! Nie moglibyśmy o nich zapomnieć. Przygotowaliśmy stoiska z wyjątkowymi gadżetami. Paletki z grami, piłki plażowe, klocki, maskotki, bańki mydlane – każdy uczestnik mógł wybrać coś dla siebie. Z kolei dla dorosłych przygotowaliśmy stoiska warsztatowe marek ROOKS, MaXserwis, Strefa AP Moto Team, MaXgear, Continental, Triscan, Castrol, PSH, HELLA, FCAR, TEXTAR oraz RYMEC. Ta część przyciągnęła wszystkich obecnych mechaników oraz osoby interesujące się motoryzacją. To doskonały moment na porozmawianie ze specjalistami. Zbliżą się sezon urlopowy i czas wakacyjnych wyjazdów, a to oznacza, że warto wykonać przegląd techniczny swojego samochodu. Ekipa z MaXserwis opowiedziała o tym, na co warto zwrócić szczególną uwagę, tak aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Z kolei na stoisku ROOKS mechanicy mogli przetestować niektóre narzędzia, które zdecydowanie przydadzą się w każdym warsztacie.

To był wyjątkowy dzień zarówno dla dzieciaków, jak i dla dorosłych. Zresztą jesteśmy tego pewni, zwłaszcza kiedy otrzymujemy od Was takie wiadomości:

  • „Dzięki za zaproszenie na fantastyczny Dzień Dziecka”
  • „Syn bardzo zadowolony! Dziękujemy i pozdrawiamy”
  • „Byliśmy i było super”

To utwierdza nas tylko w przekonaniu, że musimy częściej organizować takie wydarzenia. Dziękujemy wszystkim za obecność!

Galeria

2022-06-10T12:46:42+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska