VIP TO TRIP 2018 – ZNAMY SZCZEGÓŁY WYJAZDÓW SZKOLENIOWYCH

W promocji VIP TO TRIP 2018, która rozpoczęła się 2 listopada 2017 i potrwa do 31 lipca 2018 roku, uczestnicy, którzy w rankingu zajmą miejsca od 1 do 20 wyjadą w niesamowitą wyprawę do dzikiej Afryki, w trakcie której zwiedzą tropikalną Tanzanię i Zanzibar. Natomiast uczestnicy z miejsc od 21 do 60, a także dodatkowo kolejnych 25 uczestników z rankingu, wyjadą w bajeczną podróż nad błękitny ocean Portugalii.

Dla wszystkich zwycięzców przewidziano wiele niezapomnianych atrakcji. Uczestnicy wyjazdu do Afryki wybiorą się na safari w poszukiwaniu Wielkiej Piątki w kraterze wulkanu oraz safari w Parku Narodowym Jeziora Manyara, przejadą się samochodami 4×4 na krawędź krateru Ngorongoro, wypłyną w rejs tradycyjnym arabskim statkiem, będą wypoczywać w bajecznych hotelach, podziwiać niezwykłe i malownicze tereny oraz poznają lokalną, wyrafinowaną kulturę. Z kolei uczestnicy wyjazdu do Portugalii odwiedzą Algarve, czyli najpiękniejszy i najbardziej popularny turystycznie region kraju rozciągający się na południowym wybrzeżu i będą wypoczywać na słynnych plażach Praia da Falésia oraz Praia da Rocha Baixinha. Luksusowy hotel z pełnym pakietem all inclusive, wykwintna kuchnia z całego świata, bajecznie piękne, piaszczyste plaże, skaliste klify z licznymi jaskiniami i grotami oraz niesamowity błękit oceanu, a także bogaty program rozrywkowy, wieczorne występy oraz muzyka na żywo – to wszystko czeka na uczestników wyjazdu do Portugalii. Gościem specjalnym wyjazdu, który zadba o dobry humor wszystkich uczestników, będzie Ireneusz Bieleninik!

Oprócz licznych atrakcji i błogiego wypoczynku, uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z dostawcami – partnerami promocji, a także wziąć udział w atrakcyjnych blokach szkoleniowych i panelach dyskusyjnych.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.viptotrip.pl.

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2018 i powalczyć o niesamowity wyjazd do Afryki lub Portugalii, skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018 są:
Partnerzy Tytularni: MaXgear, Castrol, Japanparts, Meyle, Continental ContiTech, Rymec, NK, Alco, Meteor, Quaro, Valeo, Bosch.
Partnerzy Główni: Grupa Schaeffler (LuK, INA, FAG i Ruville), SKF, NGK NTK, Febi, MAGNETI MARELLI, NRF.

2018-10-09T11:58:43+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska