VIP TO SKI – WYJEDŹ NA NARTY Z AUTO PARTNER SA

W listopadzie Auto Partner SA uruchomił nową długoterminową akcję promocyjną – VIP TO SKI 2017. Jest to zimowa odsłona dobrze znanej promocji VIP TO TRIP, której finał – wyjazd szkoleniowy, zamiast na gorących plażach egzotycznych krajów, odbędzie się na ośnieżonych stokach austriackich Alp. Promocja skierowana jest do wszystkich klientów Auto Partner SA i polega na realizacji określonych targetów zakupowych na konkretnych grupach produktowych. W trakcie czterech miesięcy – od 1 listopada 2016 do 28 lutego 2017 roku – premiowane będą zakupy marek MaXgear, Bosch, Castrol, Continental ContiTech oraz Valeo. Każdy klient, który na tych markach osiągnie swój indywidualnie ustalony target zakupowy zostanie zaproszony na niezapomniany wyjazd narciarsko-szkoleniowy do Austrii. Wyjazd odbędzie się w marcu 2017 roku, a jego celem będzie samo serce Tyrolu – piękny i tętniący życiem Innsbruck. Noclegi zorganizowane będą w ekskluzywnym hotelu w centrum miasta, skąd codzienne zapewnione będą transfery na okoliczne stoki narciarskie. A tam – białe szaleństwo na doskonale przygotowanych trasach pod okiem profesjonalnych instruktorów narciarstwa. Nie zabraknie również cennych szkoleń technicznych i produktowych podczas wyjazdu, jak i innych atrakcji przewidzianych przez Organizatora.

Dla wszystkich klientów została uruchomiona specjalna platforma viptoski.pl, gdzie będzie można zobaczyć swój indywidualnie określony target zakupowy, a także na bieżąco śledzić postępy w jego realizacji. Aby zalogować się na platformie należy użyć danych do logowania z platformy promocje.autopartner.com.

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do promocji VIP TO SKI 2017 skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

2018-10-09T10:29:42+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska