TVN TURBO RALLY TEAM W NOWYCH BARWACH GOTOWY DO SEZONU RSMP 2020!

Niezmiernie miło nam poinformować, że Auto Partner SA wraz z marką MaXgear, której jest wyłącznym dystrybutorem, został na kolejny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski (RSMP) 2020 oficjalnym sponsorem głównym zespołu rajdowego TVN TURBO RALLY TEAM. Zespół tworzy najszybszy dziennikarz za kierownicą – Łukasz Byśkiniewicz oraz Zbigniew Cieślar na fotelu pilota.

 

Łukasz Byśkiniewicz i Zbigniew Cieślar przystępują do kolejnego sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Reprezentanci TVN TURBO RALLY TEAM, podobnie jak inni zawodnicy, musieli bardzo długo czekać na rozpoczęcie nowego sezonu, a ten ruszy 6 sierpnia od Rajdu Rzeszowskiego i składać się będzie z 4 rund. Oprócz rundy na Podkarpaciu w zmodyfikowanym kalendarzu znajdują się: Rajd Śląska, Rajd Świdnicki oraz Rajd Koszyc. Oprócz tego zespół zaplanował start w Rajdzie Barbórka w Warszawie. Byśkiniewicz i Cieślar w sezonie 2020 pojawią się w nowych barwach: głównym Partnerem jest dystrybutor części samochodowych Auto Partner z marką MaXgear. Załoga kontynuuje starty w dobrze znanym im Hyundaiu i20 R5, który w trakcie zimowej przerwy w stajni APR Motorsport został przygotowany w najnowszej specyfikacji EVO3. Sezon RSMP 2020, mimo że jest skrócony, zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco z racji bardzo licznej i mocnej konkurencji w samochodach klasy R5.

Łukasz Byśkiniewicz:

„Czuję wielką radość, że zbliża się rozpoczęcie tak długo wyczekiwanego nowego sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Cieszę się z dwóch powodów. Pierwszy – że zaraz wsiądziemy do samochodu rajdowego. Drugi – że możemy zaprezentować nowe barwy. Pomimo trudniejszych czasów i zawirowań ekonomicznych spowodowanych pandemią, mam bardzo mocnych i silnie zaangażowanych Partnerów. Jak widać na samochodzie, naszym głównym Partnerem w tym roku jest dystrybutor części samochodowych Auto Partner z marką MaXgear. Chciałbym w tym miejscu podziękować Zarządowi za rozszerzenie naszej współpracy oraz zaufanie. Na pewno damy z siebie wszystko, aby godnie reprezentować nasze nowe barwy. Sezon 2020 będzie wyjątkowy: mniej rajdów oznacza, że liczyć się będzie każdy punkt i nie będzie można zaliczyć ani jednej wpadki. Tym bardziej że zapowiada nam się bardzo silna stawka ekip dysponujących samochodami klasy R5. Plan na sezon to szybka i bezbłędna jazda oraz walka o podium. W ramach przygotowań do pierwszego rajdu mamy zaplanowane testy oraz możliwe, że wystartujemy jeszcze w dodatkowym rajdzie. Mnie i Zbyszka Cieślara zobaczycie w Hyundaiu i20 R5 w najnowszej specyfikacji z APR Motorsport, obsługiwanym przez świetną ekipę Kumiega Racing. Chciałbym również podziękować pozostałym Partnerom, dzięki którym przystępujemy do kolejnej wspaniałej rajdowej przygody w RSMP. Dziękuję właścicielom firm: NOVOL, Kratki, TEKOM Technologia, I Planet Radom, I Home, Siren7, Michelin. Patronatem medialnym pozostaje oczywiście macierzysta TVN TURBO”.

Zbigniew Cieślar:

„Z mojej twarzy nie znika uśmiech po tym, jak zobaczyłem nowy kalendarz RSMP 2020 i gdy dowiedziałem się, że kolejny sezon będę startował z Łukaszem w samochodzie klasy R5. Nie mogę się doczekać, kiedy zasiądę w Hyundaiu i20 R5, który zmienił barwy i wygląda bardzo imponująco. Długa przerwa spowodowana pandemią nie wpłynęła na moją kondycję fizyczną. Mieszkam w górach, w Wiśle i jest co tu robić, aby kości się nie zastały. Stawka samochodów R5 zapowiada się bardzo liczna. Będzie niezwykle zacięta rywalizacja. Trzymajcie za nas kciuki”.

2020-07-15T15:24:05+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska