TRZECIE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE AUTO PARTNER SA – JUŻ DZIAŁA

Na zakończenie intensywnego 2022 roku w grudniu uruchomione zostało trzecie centrum dystrybucyjne firmy Auto Partner SA. Nowa inwestycja znajduje się na terenie MLP Poznań West i jest kolejnym krokiem w usprawnieniu procesów logistycznych związanych z zaopatrywaniem filii z północno-zachodniej części kraju.

Centrum dystrybucyjne w Poznaniu to trzeci tak duży obiekt Auto Partner SA, po centrali w Bieruniu oraz centrum dystrybucyjnym w Pruszkowie. HUB Poznań ma blisko 14 tys. m2 powierzchni magazynowej i docelowo będzie stanowić miejsce pracy dla 250 osób. To kolejny krok do sprawnej obsługi i realizacji zamówień na terenie kraju. Magazyn wyposażony jest w zautomatyzowaną linię taśmociągu oraz zinformatyzowane systemy magazynowe, umożliwiające zarządzanie i sortowanie setkami tysięcy indeksów znajdujących się w ofercie Auto Partner SA.

Obiekt posiada certyfikat BREEAM – jeden z najważniejszych certyfikatów budowlanych w skali światowej, który wyznacza standardy zrównoważonego i ekologicznego budownictwa. To prowadzi do uzyskania niższych kosztów użytkowania czy ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Zarząd Spółki składa podziękowania wszystkim pracownikom zaangażowanym w ten istotny projekt, który umożliwi dalszy rozwój Grupy Auto Partner SA.

2023-01-04T15:30:48+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska