TOTAL POLSKA ZACIEŚNIA WSPÓŁPRACĘ HANDLOWĄ Z AUTO PARTNER SA

Total Polska, wiodący gracz na rynku środków smarnych, oraz Auto Partner SA, jeden z największych importerów i dystrybutorów części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych w Europie Środkowej i Wschodniej, nawiązali bezpośrednią współpracę handlową.

Ta współpraca pozwoli Total Polska na lokalną dystrybucję całej gamy produktów w sieci sprzedaży Grupy Auto Partner. Dobrze rozwinięta sieć sprzedaży i zorganizowana logistyka Grupy AP umożliwią jeszcze sprawniejszą dostawę produktów Total do klientów w całym kraju.

 

Produkty TOTAL dostępne są w sieci sprzedaży Auto Partner od lat. Na mocy podpisanej umowy o bezpośredniej dystrybucji zwiększy się znaczenie produktów francuskiego producenta, w tym olejów silnikowych TOTAL QUARTZ i ELF. Są to uznane na rynku marki olejów silnikowych, obejmujące niemal cały europejski parking samochodowy. Charakteryzują się technologią, która poprawia ochronę silnika przed zużyciem mechanicznym i spełnia najwyższe standardy jakości wymagane przez producentów pojazdów.

Dystrybutor oraz jego klienci zostaną również objęci programem wsparcia, który obejmie m.in. szkolenia techniczne oraz szeroko pojęte działania marketingowe.

„Cieszymy się z możliwości lokalnej współpracy z Grupą Auto Partner. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej umowie produkty TOTAL i ELF będą oferowane w jeszcze większej liczbie warsztatów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych w Polsce. Kompleksową ofertę i dostępność naszych produktów w Grupie Auto Partner bez wątpienia docenią również kierowcy. Zrobimy wszystko, aby spełnić ich oczekiwania i zawsze dostarczać produkty najwyższej jakości” – mówi Benoît Pimont, dyrektor generalny Total Poland.

„Nawiązanie bezpośredniej współpracy TOTAL oraz Auto Partner SA jest kolejnym ukłonem w stronę naszych klientów. Dzięki bezpośredniej współpracy będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszą dostępność doskonałej jakości produktów firmy Total. Cieszymy się z zacieśnienia naszej współpracy, która świadczy o wzajemnym zaufaniu obu firm oraz docenieniu potencjału zarówno produktu, jak i silnej pozycji marki Auto Partner i jakości świadczonych przez nas usług” – mówi Piotr Janta, Dyrektor Sprzedaży Auto Partner SA.

O Total Lubrifiants

Total Lubrifiants to wiodący producent i sprzedawca olejów silnikowych oraz środków smarnych. Zatrudnia ponad 5800 pracowników w 150 krajach świata, mając 41 zakładów produkcyjnych. Total Lubrifiants oferuje innowacyjne, wydajne i przyjazne środowisku produkty i usługi, nad których stałym rozwojem pracuje ponad 130 inżynierów w dedykowanym centrum badawczym. Partnerstwo z Total często wybierają firmy działające w branży motoryzacyjnej, w przemyśle i w sektorze morskim.

2019-08-07T13:44:19+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska