SZLACHETNA PACZKA OD AP TRAFIŁA DO 72-LETNIEJ STRUMIENIANKI

Za nami weekend cudów, czyli finał tegorocznej Szlachetnej Paczki. Sobotni wieczór okazał się bogaty w emocje dla 72-letniej mieszkanki Strumienia, dla której świąteczną pomoc przygotowali pracownicy Auto Partner SA.

Pani Elżbieta od wielu lat choruje na serce – wymaga stałego leczenia. Zmaga się również z osteoporozą i niedosłuchem. Od kilkunastu lat jest wdową i mieszka samotnie. Wychowała czwórkę dzieci, które są dla niej wsparciem na miarę swoich możliwości. Utrzymuje się z renty chorobowej.

Mimo trudności jest bardzo pogodną i ciepłą osobą. Kocha życie i przyrodę. Z ochotą opiekuje się przygarniętymi psami i papugą. Zwierzęta sprawiają jej wiele radości. Uwielbia również kwiaty, o które bardzo dobrze dba. Jest zaradną kobietą, doskonale radzi sobie z hodowlą drobiu w swoim małym gospodarstwie. Bardzo chciałaby, aby zdrowie pozwoliło jej radzić sobie w codziennym życiu i nie być ciężarem dla innych.

Wsparcie, które Pani Elżbieta otrzymała, oszacowaliśmy na kwotę około 5 tysięcy złotych! Udało nam się zebrać wszystkie rzeczy z listy przygotowanej przez wolontariuszy Szlachetnej Paczki, a także zrobić coś ponadto:

  • ze środków Auto Partner SA zakupiliśmy 2 tony węgla,
  • Fundacja ZWIERZ otoczyła opieką weterynaryjną 2 psy Pani Eli,
  • podczas zbiórki wśród pracowników udało się skompletować 31 paczek, w których znalazły się: artykuły spożywcze, chemia gospodarcza, kosmetyki, karma dla psów i papugi, koc, pościel, komplet sztućców, kurtka zimowa, kozaki, kapcie, ozdoby świąteczne, a nawet… odkurzacz!
  • wisienką na tym szlachetnym torcie okazał się… ulubiony kwiat oleander, który udało się zdobyć poza sezonem.

Dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie i przychylność – zarówno pracownikom Centrali, jak i filii, które włączyły się w to działanie!

Galeria

2021-12-15T09:44:49+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska