ROZBUDOWA SIEDZIBY AUTO PARTNER SA

Nieustanny rozwój firmy i poszerzanie zasięgu jej działalności spowodowało, że nowoczesne centrum logistyczno-dystrybucyjne w Bieruniu (uruchomione nie tak dawno, bo w 2014 roku) okazało się już niewystarczające. Dlatego w nadchodzącym roku aktualna siedziba Auto Partner zostanie rozbudowana i do użytkowania zostaną oddane nowe powierzchnie magazynowe i biurowe.

Obecna powierzchnia magazynowa zostanie powiększona o dodatkowe 10 tys. m2, co przy postępującej ekspansji firmy jest krokiem niezbędnym. Dzięki temu Auto Partner S.A. będzie jeszcze sprawniej i szybciej obsługiwać już ponad 70 filii w całej Polsce oraz liczne przedstawicielstwa za granicą. Powierzchnie biurowe również zostaną powiększone o połowę, a także przybędzie nowych miejsc parkingowych.

Rozbudowanie powierzchni magazynowej oraz unowocześnienie jej obsługi przyczyni się do zwiększenia stanów magazynowych i poszerzenia asortymentu, wprowadzenia kolejnych marek i linii produktowych. Ponadto zwiększona będzie dostępność produktów oraz zostanie usprawniona całość procesów logistycznych. Te działania niosą za sobą konieczność zatrudnienia dodatkowych pracowników, a nowe miejsca pracy powstaną zarówno na magazynie, jak i w biurach.

Rozbudowa siedziby Auto Partner jest w toku, prace realizowane są w terminach, zgodnie z harmonogramem. Zachęcamy do obejrzenia filmu na naszym kanale YouTube.

2018-10-09T10:24:26+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska