RELACJA Z AUTO PARTNER SUMMER CARS PARTY 2017

W dniach 2-3 września odbyło się największe wydarzenie motoryzacyjno-muzyczne w Polsce – Summer Cars Party. Na dwa dni lotnisko Muchowiec w Katowicach zamieniło się w ogromną motoryzacyjną arenę. Sponsorem tytularnym imprezy, podobnie jak w poprzednich latach, była firma Auto Partner SA.

Auto Partner Summer Cars Party na stałe wpisało się w kalendarz imprez motoryzacyjnych, których nie można przegapić. Gigantyczny obszar 56 hektarów katowickiego Lotniska Muchowiec stał się motoryzacyjnym centrum Polski. Wyścigi, ostra rywalizacja na torze, pokazy, motoryzacyjne perełki, spotkania z gwiazdami motosportu, kluby i firmy motoryzacyjne oraz potężna dawka rozrywki – to tylko niektóre z elementów imprezy.

Wśród atrakcji tegorocznej edycji każdy odwiedzający mógł znaleźć coś dla siebie. Uwagę przyciągały specjalne strefy tematyczne, a wśród nich między innymi strefy Drift, FMX, Monster Truck, Gaming, Dream Cars, Garaż SCP, Militaria, Old Timers oraz Hamownia. Na miłośników motoryzacji czekały ponadto takie atrakcje jak wyścig Wrak Race Cup, zawody Car Audio oraz finał Tuning Kingz. Nie zabrakło również targów motoryzacyjnych w strefie wystawców, food trucków serwujących przekąski z całego świata, a także skoków bungee i szeregu innych atrakcji. W trakcie imprezy odbyły się również wybory „Dziewczyna MaXgear”, które, jak w poprzednich latach, cieszyły się ogromną popularnością i przyciągnęły liczną widownię. Całe wydarzenie po raz kolejny poprowadził dobrze już znany w tej roli Ireneusz Bieleninik.

Na terenie Summer Cars Party znalazła się również Strefa Targowa Auto Partner, zlokalizowana w samym centrum wydarzeń. Wśród wystawców znaleźli się czołowi producenci i dostawcy części motoryzacyjnych, którzy w trakcie targów prezentowali nie tylko swoje produkty, ale także najświeższe rozwiązania techniczne i nowości rynkowe.

Dodatkowo klienci firmy Auto Partner SA mieli do swojej dyspozycji specjalnie przygotowaną, zamkniętą strefę VIP, w której mogli skorzystać z cateringu, odpocząć w przyjemnej atmosferze i obejrzeć kilka ciekawych propozycji motoryzacyjnych.

Wieczorem środek ciężkości imprezy przesunął się w stronę muzyczną, gdy na scenie Summer Music Party wystąpiły takie gwiazdy jak Adam De Great, DJ RADeTZKY & House Hunter, C-BooL & Kolina, Alien X, Fly Project oraz Filatov & Karas. Uczestnicy Auto Partner Summer Cars Party mogli bawić się do późnych godzin w rytmie najpopularniejszych hitów.

Pomimo niesprzyjającej aury Summer Cars Party przyciągnęło znowu kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających – miłośników motoryzacji, fanów muzyki i dobrej zabawy.

Galeria

2018-10-09T10:18:17+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska