RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! ŚWIĄTECZNA POMOC TRAFIŁA AŻ DO 30 RODZIN

Pani Zofia bardzo czekała na pralkę, pan Gabriel wymarzył sobie ciepłą kurtkę zimową, a pani Kamila poprosiła o słodycze. Pomoc z centrali Auto Partner SA w tym roku skierowana została w różne zakątki województwa śląskiego, małopolskiego i wielkopolskiego. Ilość wybranych rodzin nie była przypadkowa – to właśnie od pomocy osobom w potrzebie Spółka inauguruje przypadające na 2023 rok 30-lecie istnienia na polskim rynku.

Tradycyjnie z końcem listopada pracownicy centrali Auto Partner SA, tym razem przy udziale filii AP z Częstochowy, rozpoczęli przygotowanie Szlachetnej Paczki dla 8-osobowej rodziny z terenu powiatu częstochowskiego. Akcję wsparła Spółka, zakupując największą potrzebę – kabinę prysznicową. Drugą Szlachetną Paczkę zainicjowali pracownicy z kilku działów – Katalogów, Zakupów, Optymalizacji i Floty, którzy pomogli 69-letniej mieszkance Pszczyny.

Dostrzegając zaangażowanie pracowników oraz ogrom osób, które nie znalazły darczyńców, zarząd Auto Partner SA zdecydował, by pomnożyć tę pomoc i zorganizować wsparcie dla 30 rodzin. W ten szlachetny sposób Spółka zainaugurowała obchody 30-lecia działalności.

To było nie lada wyzwanie – w sam raz na finał Szlachetnej Paczki, czyli Weekend Cudów!

30 paczek udało się przygotować w szalonym tempie, bo zaledwie w… 3 dni. Pracownicy centrali AP zaangażowali się w robienie zakupów, sortowanie produktów oraz pakowanie kartonów. W Weekend Cudów przygotowane paczki zawozili do magazynów. Łącznie przesyłki z AP odebrały magazyny w Pszczynie, Tychach, Czechowicach-Dziedzicach, Mikołowie, Rybniku, Gliwicach, Zabrzu, Bytomiu, Rydułtowach, Oświęcimiu, Sosnowcu i Jaworznie. Z gliwickiego magazynu, który pełnił rolę wspierającą, pomoc pojechała dalej – do województwa wielkopolskiego. Świąteczną pomoc o łącznej wartości blisko 100 tysięcy złotych do rąk beneficjentów akcji dostarczyli wolontariusze.

Ten rok nie mógł zakończyć się inaczej aniżeli pomocą potrzebującym, od lutego bowiem Auto Partner SA prowadzi intensywne działania wspierające uchodźców z Ukrainy oraz obywateli Ukrainy pozostających na okupowanych terytoriach, angażując do współpracy także zagranicznych partnerów biznesowych z grupy zakupowej Global One.

Dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie i przychylność – zarówno pracownikom Centrali, jak i filii, które włączyły się w to działanie!

Galeria

2022-12-15T11:17:36+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska