Textar Brake Clinic 2021 2021-08-09T09:08:15+00:00

Textar Brake Clinic 2021

Klienci, którzy na koniec promocji zajmą miejsca od 1 do 5 w rankingu obrotowym, robiąc zakupy na asortymencie Textar, otrzymają zaproszenie na kompleksowe szkolenie techniczne połączone z rywalizacją na Torze Driveland.

Promocja jest dedykowana dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis.

Okres trwania promocji: 02.08 – 18.09.2021 r.

Data szkolenia na Torze Driveland: 08.10.2021 r.

<< Zobacz ulotkę promocyjną>>

<< Zobacz szczegółowy plan szkolenia Textar Brake Clinic 2021>>

Informacje od Organizatora:

Zapraszamy do udziału w promocji, w której nagrodą jest udział w kolejnej edycji eventu szkoleniowego Textar Brake Clinic na torze Driveland w dniu 08.10.2021 r.
• Akcja promocyjna trwa od 02.08 do 18.09.2021 r.
• Każdy uczestnik będzie miał okazję wygrać atrakcyjne nagrody w rożnych konkurencjach.

Z uwagi na przygotowany program imprezy oraz zakres wiedzy, która będzie przekazywana w czasie wydarzenia, warunkiem koniecznym jest, by uczestnik był mechanikiem.

W ramach modułów szkoleniowych podczas eventu uczestnicy będą mieli okazję:
• zapoznać się z najczęściej występującymi usterkami układu hamulcowego – ich objawami oraz skutkami,
• wziąć udział w zadaniach z zakresu serwisu układu hamulcowego, w którym nagrodą będzie lot helikopterem dla zwycięskiej grupy,
• stworzyć własna mieszankę cierną i wypróbować ja w wyjątkowej wirtualnej rzeczywistości Textar,
• poznać wpływ błędów montażowych na funkcjonowanie układu hamulcowego,
• pod okiem profesjonalistów z Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara udoskonalić swoje umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze prowadząc samochód po specjalnych płytach poślizgowych oraz na szarpaku,
• rywalizować na torze w sportowych wersjach Forda Fiesty ST i walczyć ze swoją drużyną o lot helikopterem.

Uczestnikom imprezy gwarantujemy nocleg w hotelu Artis Loft z 08 na 09 października. Hotel oddalony jest od ośrodka DRIVELAND o 4 km. Zagwarantowany jest także bezpłatny parking na terenie ośrodka szkoleniowego, jak i pod hotelem.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, na bieżąco śledzimy wszystkie wytyczne dotyczące bezpiecznego organizowania tego typu wydarzeń. W przypadku zaostrzenia przepisów, co uniemożliwiłoby przeprowadzenie imprezy we wskazanym terminie, zostanie ona przesunięta.

Weź udział

UWAGA: Klienci, którzy byli uczestnikami poprzedniej edycji Textar Brake Clinic 2020, są wykluczeni z niniejszej Promocji.


Regulamin:

 1. Organizatorem Promocji jest TMD FRICTION SERVICES GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.
 2. Promocja jest dedykowana dla klientów Auto Partner, zrzeszonych w sieci warsztatów MaXserwis.
 3. Promocja objęta niniejszym regulaminem nie jest „grą losową”, w tym w szczególności „loterią pieniężną”, „loterią promocyjną” ani też „loterią fantową”, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. 09.201.1540).
 4. Obszarem przeprowadzania niniejszej Promocji jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej.
 5. Warunkiem przystąpienia do Promocji jest akceptacja Regulaminu na stronie promocje.autopartner.com.
 6. W Promocji liczone są tylko i wyłącznie towary zakupione na fakturze VAT.
 7. Asortyment promocyjny – asortyment Textar dostępny w sprzedaży Auto Partner SA.
 8. Nagrody zostaną wręczone klientom za osiągniecie miejsca od 1 do 5 w rankingu, na podstawie wartości netto skumulowanych zakupów dokonanych na asortymencie promocyjnym w okresie trwania promocji. Nagrodą w promocji jest udział w szkoleniu technicznym połączonym z rywalizacją na Torze Driveland, które odbędzie się w dniu 8.10.2021 r.
 9. Punkty wskazanie na platformie www.promocje.autopartner.com należy traktować jako poglądowe i nie są one ostatecznym wyznacznikiem końcowego rozliczenia promocji.
 10. Termin obowiązywania Promocji: 02.08 – 18.09.2021 r.
 11. Przystępując do Promocji Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Auto Partner SA, 43-150 Bieruń, ul. Ekonomiczna 20 [zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)].
 12. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Auto Partner SA oraz członkowie ich najbliższej rodziny.
 13. W związku z ważnymi czynnikami Organizator ma prawo do zmiany zapisów niniejszego Regulaminu w czasie trwania Promocji, przy czym Uczestnicy Promocji zostaną o tej zmianie poinformowani poprzez stronę www.autopartner.com lub www.promocje.autopartner.com.
 14. Aktualny Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronach promocje.autopartner.com lub www.autopartner.com.

 

 

 

Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska