PODSUMOWANIE MINITARGÓW AUTO PARTNER

Za nami bardzo intensywny sezon eventowy. W tym roku stawialiśmy na bezpośrednie spotkania naszych klientów z dostawcami oraz pracownikami i kierownikami naszych filii. W tym momencie z pewnością możemy potwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ ta forma imprezy przypadła do gustu nie tylko naszym dostawcom, ale przede wszystkim klientom, co można było zauważyć po wysokiej frekwencji.

Każde spotkanie podzielone było na strefę dla mechaników oraz osób zainteresowanych techniczną wiedzą i nowinkami warsztatowymi, a także na strefę rozrywki, w której każdy mógł znaleźć coś dla siebie – symulatory rajdowe, animacje dla najmłodszych, spotkania z Łukaszem Byśkiniewiczem i jego rajdówką R5. Eventy odbywały się w każdym rejonie naszego kraju, a dokładniej przy dwunastu filiach Auto Partner SA. W czasie trzech miesięcy udało nam się spotkać i porozmawiać z wieloma klientami, a przede wszystkim poznaliśmy ich aktualne potrzeby i sugestie dotyczące tego, jak jeszcze lepiej możemy dostosować się do dzisiejszego rynku motoryzacji i dystrybucji części samochodowych w naszych punktach sprzedaży. Cenne wskazówki są na wagę złota. MiniTargi przypomniały nam, jak ważne jest bezpośrednie spotkanie z klientem.

Mamy nadzieję, że aura partnerskich spotkań przy grillowych przysmakach, tysiącach rozdanych gadżetów i możliwościach bezpośredniego poznania nowinek motoryzacyjnych wpłynie na dobre relacje w najbliższym sezonie jesienno-zimowym 2022/2023. Zapraszamy do obejrzenia małej fotorelacji. Do zobaczenia na kolejnych eventach w przyszłym roku!

Galeria

2022-09-29T11:00:05+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska