PIERWSZA KONFERENCJA MAXSERWIS 2022 – PODSUMOWANIE

W dniach 9-10.04.2022 r. w hotelu Crystal Mountain w Wiśle odbyła się pierwsza z dwóch zaplanowanych na ten rok konferencji sieci warsztatowych MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL.

Po rocznej przerwie zaproszeni uczestnicy z rejonu Polski południowej stawili się niemal w komplecie w pięknym górskim hotelu. Pomimo że zimowa aura spowiła Wisłę, doskonałe nastroje towarzyszyły naszym gościom od samego początku do późnych godzin wieczornych.

Całość wydarzenia poprowadził znany i szczególnie ulubiony przez klientów Auto Partner konferansjer – Irek Bieleninik. Przygotowane targi dostawców cieszyły się największym zainteresowaniem. Możliwość rzeczywistej rozmowy z wystawcami, zapoznanie się z ofertą, zobaczenie, a wręcz dotknięcie nowości produktowych miało wielką wartość, szczególnie teraz, po czasie pandemii i zamknięcia.

Kolejnym punktem były prelekcje. Całość paneli rozpoczęły wystąpienia Piotra Janty – wiceprezesa Auto Parter SA i dyrektora sprzedaży oraz Aleksandra Ochęduszko – menadżera sieci MaXserwis, w trakcie których przedstawili szanse i zagrożenia bieżącego rynku aftermarket w odniesienie do aktualnej sytuacji gospodarczo-politycznej, a także podsumowali ostatni rok działalności sieci warsztatowych. Zaprezentowali plany rozwojowe na bieżący rok, a także wspólnie z właścicielami sieci dyskutowali i głosowali w panelu dyskusyjnym. Kolejnym punktem były panele dostawców tytularnych, w trakcie których przedstawiciele marek MaXgear, MEYLE oraz ZF zaprezentowali ofertę, nowości produktowe i wsparcie, jakie przygotowali dla warsztatów samochodowych. Osoby towarzyszące, by mogły odetchnąć chociaż na moment od zagadnień motoryzacyjnych, zostały zaproszone na pokaz magii i iluzji, który poprowadził Maciej Król – wielkich emocji i zaskoczeń nie brakowało. Zamykającym elementem prelekcji było wystąpienie Szymona Kudły – znanego ekonomisty i mówcy biznesowego, który poprzez bardzo interaktywny wykład pokazał nam możliwości wzrostu i działania w biznesowym rollercoasterze. Najbardziej aktywni uczestnicy zostali nagrodzeni książką z autografem.

Po ciekawych wykładach nastąpiła chwila przerwy, by później wspólnie spotkać się na Wieczornej Gali, rozsmakować w lokalnej kuchni i dobrze bawić się z niebywałym aktorem Andrzejem Grabowskim, który rozśmieszał nas do łez, a później w rytmach znakomitej muzyki potańczyć czy porozmawiać – po prostu pobyć z sobą.

Do zobaczenia na drugiej konferencji, która tym razem odbędzie się w Folwarku Łochów w dniach 24-25 września br.

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Quaro, MEYLE, ROOKS, ZF
Partnerzy Główni: Febi, Bilstein, NRF, Motul, Dayco, Schaeffler, Tedgum, Oetiker, Xton, Teng Tools, Hella, FCAR

Galeria

2022-06-27T10:29:45+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska