OSTATNIE DNI ZMAGAŃ O TYTUŁ „WYBITNY WŚRÓD EKSPERTÓW”!

6 testów wiedzy on-line już za nami, to znak, że promocja AP EXPERT 2019 zmierza ku końcowi, a Wielki Finał jest już blisko.

Tylko do 17 sierpnia klienci Auto Partner mogą zdobywać dodatkowe punkty za zakupy w sieci sprzedaży dystrybutora, jednocześnie cały czas śledząc swoje miejsce w rankingu uczestników AP EXPERT. Tylko 150 finalistów zostanie zaproszonych do walki o prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” i pulę nagród o wartości prawie pół miliona złotych, w tym samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM.

 

W tym roku to już 6. edycja promocji AP EXPERT, która rozpoczęła się 1 lutego, a zakończy się Wielkim Finałem w dniach 6-8 września 2019 w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin.

Jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Uczestnicy zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki. 150 półfinalistów z największą liczbą punktów za zakupy i poprawnie rozwiązane testy wiedzy on-line zostanie zaproszonych do dalszych zmagań – Wielkiego Finału, w którym rozwiążą finałowy test teoretyczny, a najlepsza dziesiątka awansuje do finału praktycznego. Zwycięzca części praktycznej zdobywa główną nagrodę – samochód osobowy i prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”.

Ostatnie dni, by być najlepszym z najlepszych!

Więcej na www.apexpert.pl

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear, Mann-Filter
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies, Magneti Marelli
Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul, Sasic
Partner medialny: AutoExpert

2019-08-07T11:07:44+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska