NOWOŚĆ W OFERCIE QUARO – DRĄŻKI I KOŃCÓWKI DRĄŻKA KIEROWNICZEGO

Marka Quaro nieustannie poszerza swoją ofertę asortymentową. Oprócz układu hamulcowego z tarczami wysokowęglowymi High Carbon i klockami Silver Ceramic, posiada w swojej ofercie elementy zawieszenia, takie jak łączniki stabilizatora czy sworznie, a teraz przyszła pora na wprowadzenie części układu kierowniczego – drążków i końcówek drążka kierowniczego.

Końcówki drążka kierowniczego Quaro, podobnie jak sworznie posiadają elastyczną osłonę, odporną na częste zginanie i wibracje. Całe końcówki są pokryte warstwą cynkową, co gwarantuje odporność na korozję. Najważniejsze cechy to:
– ulepszony materiał gwintu/trzpienia,
– wysokiej jakości gumowa osłona odporna na zasoloną wodę,
– wytrzymały trzpień kulowy o zwiększonej nośności przy jednoczesnym zniwelowaniu luzu,
– wzmocnione siedzisko sworznia o zredukowanym tarciu.

Drążki kierownicze Quaro odpowiadają za poprawne przeniesienie momentu skrętu kół, stąd ich jakość wykonania jest niezwykle istotna. W miejscu, w którym drążek kierowniczy łączy się z przekładnią, jego powierzchnia pokryta jest cynkową warstwą zapobiegającą korozji gwintu, a wzmocniony przegub kulowy jest niezawodny nawet przy zwiększonych obciążeniach.

Oferta została poszerzona o ponad 100 indeksów drążków kierowniczych i prawie 250 końcówek drążka kierowniczego.

Wysoka jakość komponentów, z których są produkowane części Quaro, to gwarancja najwyższej jakości, a wnikliwa kontrola na poszczególnych etapach procesu produkcyjnego potwierdza produkt premium, który zapewni nam bezpieczeństwo w każdych warunkach.

2021-03-11T13:51:22+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska