NOWOŚĆ W OFERCIE AUTO PARTNER SA – TRISCAN

Auto Partner SA poszerzył swoją ofertę o części naprawcze do samochodów duńskiej firmy Triscan.

Triscan jest renomowaną firmą z ponad 40-letnią tradycją w dostarczaniu części zamiennych jakości premium, które odpowiadają wymaganiom części dostarczanych na rynek OE. Triscan dostarcza swoje produkty głównie na niezależny rynek części samochodowych w Europie. Wszystkie części Triscan są projektowane z myślą o wymagającym rynku skandynawskim, który znany jest z niezwykle trudnych warunków klimatycznych. Znajduje to odzwierciedlenie w jakości materiałowej i długotrwałości oferowanych części. Produkty Triscan eksportowane są do 35 krajów na całym świecie, a teraz również do Polski.

Obecna oferta Auto Partner SA to ponad 1 000 wybranych pozycji z całego asortymentu firmy Triscan, zawierającego ponad 55 000 referencji. W ofercie Auto Partner SA dostępne są przewody hamulcowe, linki sprzęgła, czujniki ABS, czujniki wału rozrządu oraz czujniki położenia wału korbowego. W najbliższej przyszłości asortyment zostanie poszerzony i uzupełniony o nowe grupy towarowe.

Z aktualną ofertą produktów marki Triscan w Polsce zapoznać się można na stronie www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

W polskiej wersji językowej strony www.triscan.com można znaleźć dodatkowe informacje na temat duńskiej firmy Triscan.

2018-10-09T10:23:47+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska