NOWOŚĆ W OFERCIE AUTO PARTNER SA – KLOCKI HAMULCOWE QUARO

Klocki hamulcowe Quaro to na rynku polskim nowa marka klasy premium, która w swojej ofercie aktualnie posiada 430 referencji. Systematycznie opracowywane nowe technologie znajdują zastosowanie w większości pojazdów rynku europejskiego i azjatyckiego.

Do produkcji klocków hamulcowych Quaro wykorzystywane się najwyższej jakości mieszanki cierne oraz komponenty, czego udokumentowaniem są posiadane niezbędne certyfikaty i homologacje ECE-R90. Produkty Quaro nieustannie poddawane są różnorodnym testom oraz kontrolom jakości na poszczególnych etapach produkcji, są wolne od azbestu i metali ciężkich.

Wszystkie klocki Quaro wyposażone są w nakładki antywibracyjne, tzw. „shimy”, skutecznie redukujące zjawisko rezonansu akustycznego, drgań oraz pisków, które mogą występować podczas hamowania. Różnica w komforcie użytkowania klocków bez „shimów” lub z „shimami” niskiej jakości, a klockami Quaro, wyposażonym w najwyższej klasy nakładki, jest natychmiast odczuwalna.

Do najważniejszych zalet tych klocków zaliczyć można między innymi:
– brak drgań i pisków podczas hamowania,
– wydłużoną żywotność,
– dużo lepszy współczynnika tarcia,
– zmniejszone pylenie,
– brak konieczności dogrzewania,
– optymalna praca w całym zakresie temperaturowym,
– nie powodują przyśpieszonego zużycia tarcz hamulcowych.

Klocki hamulcowe Quaro gwarantują najwyższą skuteczność i niezawodność hamowania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.
Pełna oferta klocków hamulcowych Quaro na stronie www.quaro-parts.com.

Wyłącznym dystrybutorem klocków hamulcowych Quaro w Polsce jest Auto Partner SA.

2018-10-09T11:00:24+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska