NOWOŚĆ W OFERCIE AUTO PARTNER SA – KLOCKI HAMULCOWE BRECK

W połowie kwietnia Auto Partner SA wprowadził do swojej oferty klocki hamulcowe marki Breck. Jest to polski produkt wytwarzany przez firmę Lumag z Budzynia, która posiada najnowocześniejszą fabrykę materiałów ciernych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zastosowanie innowacyjnych technologii i wykorzystanie najwyższej jakości surowców do produkcji części gwarantuje najwyższą jakość produktu końcowego, a to bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i komfort hamowania w każdych warunkach. Klocki hamulcowe Breck odpowiadają standardom części oryginalnych, a stosowane procedury jakości są zgodnie ze specyfikacją techniczną ISO/TS 16949 oraz normami ISO 9001, ISO 14001 i PN-N-18001.

W produkcji zastosowano materiały niezawierające metali ciężkich i niebezpiecznych włókien, dzięki czemu zredukowana została emisja szkodliwych substancji do środowiska. Zastosowanie blaszek tłumiących dwustronnie pokrytych specjalną warstwą elastomeru zapewnia tłumienie drgań i zapobiega piskom przez cały okres użytkowania.

Marka Breck opracowała dodatkowo nowej generacji ceramiczne materiały cierne w linii HIGH SAFETY, które cechują się wysoką stabilnością współczynnika tarcia, brakiem wibracji, mniejszym pyleniem i wydłużoną żywotnością.

Z pełnym asortymentem klocków hamulcowych Breck dostępnych w ofercie dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

2018-10-09T10:21:35+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska