NOWOŚĆ W OFERCIE AUTO PARTNER SA – CERAMICZNE KLOCKI HAMULCOWE QUARO

Oferta części Quaro dostępnych w sprzedaży Auto Partner została poszerzona o kolejny nowy produkt – ceramiczne klocki hamulcowe, czyli klocki typu „low dust” Quaro Silver Ceramic. Tego typu klocki montowane są na pierwszy montaż już od dłuższego czasu w samochodach klasy premium, a od niedawna także w pojazdach klasy średniej.

 

Nowy produkt posiada najnowszy typ okładziny hamulcowej o zredukowanych własnościach pylących. Tak wysokiej klasy materiał cierny z włóknami ceramicznymi zapewnia skuteczne i stabilne hamowanie, nawet w najbardziej wymagających warunkach i przy najwyższych temperaturach pracy. Ponadto wszystkie klocki Quaro Silver Ceramic wyposażone są w unikatowe wielowarstwowe shimy z wierzchnią warstwą ze stali nierdzewnej. Takie nakładki antywibracyjne zapewniają całkowicie ciche, pozbawione pisków hamowanie praktycznie przy każdym wciśnięciu pedału hamulca. Użycie stali nierdzewnej skutecznie chroni shimy przed korozją i rozwarstwianiem, co zapobiega zjawisku utraty ich własności tłumiących przy długim okresie eksploatacji.

Korzyści z zastosowania klocków ceramicznych Quaro:

  • znikome pylenie, a powstałe lekkie zabrudzenia felg są łatwe do usunięcia,
  • klocki nie generują czarnego, trudnego do zmycia pyłu, który osiada na felgach,
  • niezwykle niski poziom hałasu podczas pracy; większy komfort podróżowania,
  • skuteczne hamowanie nawet przy bardzo wysokiej temperaturze tarczy hamulcowej,
  • wolniejsze zużywanie się klocków, a także tarcz podczas całego okresu eksploatacyjnego,
  • większy dystans, który samochód może przejechać pomiędzy kolejnymi wymianami.

Oferta Quaro Silver Ceramic dostępna w sprzedaży Auto Partner obejmuje ponad 450 referencji i jest to obecnie najszersza oferta klocków typu „low dust” na rynku. Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

2019-05-21T09:58:27+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska