NOWOŚĆ W OFERCIE AUTO PARTNER – OŚWIETLENIE VALEO

Auto Partner SA poszerzył współpracę z firmą Valeo o asortyment oświetlenia. W ofercie pojawiły się lampy tylne i przednie, przeciwmgłowe oraz kierunkowskazy do samochodów osobowych. Na ten moment jest to około 250 referencji, w większości dostępnych już do zakupu.

 

Lampy produkowane są przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych, m.in. wtrysku wielokomponentowego oraz wielokolorowego. W połączeniu z różnymi źródłami światła, Valeo opracowało szereg technologii mających na celu poprawę widoczności kierowcy oraz dopasowanie do regulacji prawnych odnośnie systemu Adaptacyjnego Oświetlenia Przedniego (AFS), wprowadzonych na początku 2000 r.

Jako dostawca produktów na rynek wyposażenia oryginalnego, Valeo przykłada wielką wagę do elementów wzbogaconych o innowacyjne rozwiązania, jak na przykład opatentowane układy wentylacji ograniczające kondensację pary, w szczególności podczas bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych. W swojej ofercie posiadają również system stałych świateł doświetlających (FBL) oraz system doświetlający zakręty, składający się z dodatkowej powierzchni odbłyskowej w reflektorach przednich lub lampach przeciwmgłowych, mającej na celu poprawę widoczności na zakrętach. Valeo opracowało również (ADB) – system Adaptacyjnych Świateł Drogowych, wykorzystujący kamerę do śledzenia obecności innych pojazdów. Reflektory pozostają w pozycji świateł mijania i sukcesywnie obniżają wiązkę światła w miarę jak zbliża się nadjeżdżający z naprzeciwka samochód, aby uniknąć oślepienia kierowcy tego pojazdu. Oprócz wprowadzania nieustannych innowacji w sferze projektu oraz bezpieczeństwa pojazdu, Valeo opracowało także produkty odznaczające się niższym wskaźnikiem zużycia energii, co ma się przyczynić do ograniczenia emisji CO2. Wyjątkowy nacisk położono tu na wykorzystywanie technologii LED na potrzeby funkcji sygnalizacyjnych.

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych lub w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

2019-12-02T14:40:16+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska