NOWOŚĆ W OFERCIE AUTO PARTNER – OŚWIETLENIE HELLA

Miło nam poinformować, że poszerzyliśmy współpracę z firmą HELLA, wprowadzając do sprzedaży asortyment oświetlenia tego dostawcy. W naszej ofercie znajduje się już około 150 referencji dostępnych bezpośrednio na stanie – są to głównie reflektory oraz lampy. Pozostałe referencje można zamówić ekspresową dostawą.

 

HELLA to szeroki wybór reflektorów samochodowych, uniwersalnych, dalekosiężnych i przeciwmgłowych oraz lamp tylnych i kierunkowskazów. Sprawdzona jakość oryginalnych części zapewnia długotrwałe działanie, dokładność dopasowania oraz trwałość produktów.

HELLA jest prekursorem w oświetleniu samochodowym, ustanawia trendy w dziedzinie innowacji i wprowadza przyszłościowe technologie w produktach i układach oświetleniowych. Dzięki innowacjom, takim jak dynamiczne światła doświetlające zakręty, system aktywnego oświetlenia AFS, światła doświetlające łuki, halogeny oraz Xenony, jazda nocą lub w złych warunkach atmosferycznych stała się jeszcze bardziej bezpieczna.

Wszystkie ciekawostki i porady techniczne dotyczące oświetlenia HELLA można znaleźć w bazie wiedzy technicznej na stronie HELLA.

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych lub w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

2020-06-22T13:32:10+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska