NOWOŚĆ W OFERCIE AUTO PARTNER – NK PRO

  • nowe części NK PRO w ofercie Auto Partner

Marka NK PRO niedawno zaistniała na rynku polskim. Zaawansowane technologicznie i niezwykle wytrzymałe części do układu kierowniczego i zawieszenia to nowość w ofercie Auto Partner SA.

Producent wprowadził do oferty części układu zawieszenia na ekstremalne warunki. Proces wdrożenia na rynek był poprzedzony wieloma badaniami, analizami oraz przeprojektowywaniem oryginalnych części do układu kierowniczego i zawieszenia, poprawiając ich parametry. Wszystkie testy trwały prawie rok, wszystko po to, by zapewnić najwyższą możliwą niezawodność i wytrzymałość.

Wyznacznikiem jakości jest bardzo precyzyjny proces produkcji oraz wytrzymałość materiałów, z których części są wykonane. Stale monitorowane poszczególne etapy produkcji podlegają surowym wewnętrznym normom, a procedury wykorzystywane w kontroli podlegają ciągłemu monitoringowi. Oto najważniejsze atrybuty produkcyjne:

Powłoka NK PRO wysoce odporna na korozję

Aby osiągnąć precyzyjne tolerancje, łącznik stabilizatora NK PRO pokryto powłoką z chromu Cr+3. Dla wszystkich pozostałych części zastosowano kataforezę (malowanie elektroforetyczne). Oba te procesy zapewniają wysoką odporność na korozję, wymaganą w celu spełnienia surowych standardów NK PRO.

Poliuretanowe osłony
Osłony przegubów kulowych NK PRO są przezroczyste i wykonane z poliuretanu, dzięki czemu są one mniej narażone na działanie czynników chemicznych i są w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury, osiągające nawet -60oC.

Smar wysokiej jakości
Synergiczne połączenie białych stałych smarów stworzone z myślą o tłumieniu znacznych obciążeń i zmniejszaniu zużycia. Smar taki wyjątkowo dobrze radzi sobie w ekstremalnych temperaturach (od -45oC do +130oC), oferując jednocześnie doskonałe zabezpieczenie przed korozją.

Części NK PRO są produkowane przy użyciu specjalistycznych materiałów, które projektowane są z myślą o najtrudniejszych warunkach eksploatacji – od ekstremalnie niskich temperatur po niesamowite upały.

Wydłużony do 5 lat okres gwarancji również świadczy o niezawodności produktów NK PRO – 5 lat gwarancji na produkt wolny od wad materiałowych i produkcyjnych. Części NK PRO to rozwiązanie, któremu możesz zaufać.

2018-10-09T11:46:16+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska