NOWOŚĆ W OFERCIE AUTO PARTNER – KOMPRESORY ZAWIESZENIA PNEUMATYCZNEGO AMK ORAZ WABCO

Miło nam poinformować, że w ofercie Auto Partner SA są już dostępne kompresory zawieszenia pneumatycznego dostawców AMK oraz Wabco, które swoje zastosowanie coraz częściej znajdują w luksusowych samochodach osobowych i terenowych.

 

Spółka AMK Group z siedzibą w Kirchheim unter Teck w Niemczech od ponad pięćdziesięciu lat jest jednym z liderów rynku w technologii napędów elektrycznych, technologii sterowania, inżynierii automatyki przemysłowej i motoryzacji. Jest dostawcą pierwszomontażowym dla takich marek jak Mercedes, BMW czy Land Rover.

Wabco to jeden z czołowych, światowych dostawców elektronicznych układów hamulcowych, układów stabilizacji jazdy, zawieszenia i kontroli napędu do pojazdów użytkowych. Produkuje również układy ABS i inne wyroby związane ze sterowaniem pojazdu. Wabco dostarcza produkty na pierwszy montaż światowym producentom ciężarówek, przyczep, autobusów i samochodów, jest także partnerem firmy Cummins Engine Co.

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych lub w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

2019-07-03T14:04:00+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska