NOWOŚĆ W OFERCIE – AKUMULATORY VARTA

Z przyjemnością informujemy, że Auto Partner SA rozpoczął współpracę z JCI, producentem akumulatorów marki VARTA, dzięki czemu w ofercie dystrybutora znalazły się wszystkie linie produktów tej marki, tj. Black Dynamic, Blue Dynamic, Silver Dynamic oraz Blue Dynamic EFB i Silver Dynamic AGM.

Akumulatory VARTA to najbardziej rozpoznawalna marka baterii samochodowych na świecie. Praktycznie wszystkie akumulatory VARTA klasyfikowane są jako OE. Z tego powodu 8 na 10 nowych samochodów z powszechnym już systemem start-stop wyposażonych jest fabrycznie w akumulator AGM VARTA.

Black Dynamic
Dla wyprodukowanych przed rokiem 2000 samochodów o niższym zapotrzebowaniu na energię zalecane są akumulatory z rodziny VARTA Black Dynamic – godne zaufania i całkowicie bezobsługowe, a przy tym oferujące świetną relację wartości do ceny. Zaprojektowane i wyprodukowane przy użyciu najnowszych rozwiązań, długo zachowują wymagane parametry pracy.

Blue Dynamic
Akumulatory VARTA Blue Dynamic opracowane zostały z myślą o pojazdach o standardowym zapotrzebowaniu na energię, czyli wyposażonych w standardową ilość odbiorników energii i bez technologii start-stop. Akumulatory VARTA Blue Dynamic oferują wysoka moc rozruchową i przez długi czas użytkowania utrzymują parametry elektryczne na stałym, wysokim poziomie. Spełniają najwyższe europejskie normy, dzięki czemu wyróżniają się najwyższą jakością.

Silver Dynamic
Masz samochód z bogatym wyposażeniem? VARTA Silver Dynamic to najlepszy wybór dla pojazdów bez systemu start-stop o najwyższym zapotrzebowaniu na energię. Modele z tej rodziny oferują bardzo wysoką moc rozruchową i wydłużoną żywotność.

Silver Dynamic AGM
Akumulator VARTA Silver Dynamic AGM ma trzy razy dłuższy cykl życia w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami. To doskonały wybór dla pojazdów o najwyższym zapotrzebowaniu na energię wynikającym ze specyfikacji jazdy, mroźnych zim, gorących okresów letnich lub dużej ilości odbiorników energii elektrycznej. Akumulatory VARTA Silver Dynamic AGM znajdują się w 80 % nowo wyprodukowanych samochodów z funkcją start-stop, gdzie wymagana jest zaawansowana technologia AGM.

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

2019-03-27T14:55:06+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska