NOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE AUTO PARTNER SA W PRUSZKOWIE – BO LICZY SIĘ CZAS!

Po sześciu miesiącach przygotowywań, jeszcze w pierwszym półroczu br., uruchomione zostało nowe Centrum Dystrybucyjne firmy Auto Partner SA położone w Pruszkowie pod Warszawą. Nowo otwarta inwestycja w znaczny sposób przyczyni się do usprawnienia procesów logistycznych związanych z zaopatrywaniem filii z centralnej oraz północno-wschodniej Polski, a także przedstawicielstw na Litwie i Łotwie.

Centrum Dystrybucyjne w Pruszkowie stanowi ponadto doskonałe uzupełnienie powierzchni magazynowej głównego Centrum Dystrybucyjnego w Bieruniu, co pozwoli na poszerzenie zakresu oferowanych części oraz zwiększenie stanów magazynowych. Dogodna lokalizacja – zaledwie 5 kilometrów od autostrady A2 oraz 25 kilometrów od Warszawy – zapewnia płynność transportu i zaopatrzenia obsługiwanych filii oraz klientów – bo Centrum Dystrybucyjne w Pruszkowie to nie tylko nowoczesny magazyn, ale również dział sprzedaży, obsługujący lokalnych klientów.

Nowe Centrum Dystrybucyjne to dodatkowe ok. 7000 m2 powierzchni magazynowej. Magazyn wyposażony jest w zautomatyzowaną, półkilometrową linię taśmociągu oraz zinformatyzowane systemy magazynowe, pozwalające na sprawne zarządzanie i sortowanie aż 100 tysiącami indeksów. Nowe Centrum Dystrybucyjne to także nowe miejsca pracy – bo nawet w pełni zautomatyzowane i zaawansowane technologicznie procesy sortowania i przygotowywania transportu nie mogą obyć się bez czynnika ludzkiego.

Tempo rozwoju spółki Auto Partner SA z roku na rok rośnie, tak samo jak wymagania rynku i klientów. Niezwykle ważnym czynnikiem w sprawnej obsłudze i realizacji zamówień jest czas, a centra dystrybucyjne zlokalizowane w różnych miejscach w Polsce mogą go znacznie skrócić. Hub w Pruszkowie jest drugim, po Bieruniu, Centrum Dystrybucyjnym Auto Partner w kraju.

2018-10-09T10:20:06+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska