NOWA FILIA AP SA CHEŁM

Z dniem 25.04.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Chełmie. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt. Z okazji otwarcia naszego nowego oddziału przygotowaliśmy dla Państwa promocję, której szczegóły znajdziecie Państwo odwiedzając naszą filię oraz na ulotce i w regulaminie poniżej.


  Regulamin promocji:
  1. Premiowany jest sumaryczny zakup asortymentu w filii Chełm w terminie od 25.04. do 31.05.2016 r. Promocja dotyczy tylko nowych Klientów firmy AP SA w filii Chełm (nie dotyczy Klientów, którzy byli już Klientami AP SA przy innej filii).
  2. Klienci otrzymują nagrody za osiągnięcie tylko jednego poziomu zakupu.
  3. W okresie trwania promocji towar wliczany w zakupy promocyjne nie podlega zwrotowi. Zwroty obniżają poziom zakupu.
  4. Promocja obejmuje tylko i wyłącznie bezpośrednie zakupy w sieci sprzedaży Auto Partner SA.
  5. Warunkiem wzięcia udziału w programach promocyjnych AP SA jest brak przeterminowanych zobowiązań wobec organizatora tych programów – Auto Partner SA.
  6. Zakup o ponad standardowym terminie płatności dokonywany w okresie trwania promocji nie wlicza się do pakietu promocyjnego.
  7. W zakres zakupów promocyjnych w okresie trwania promocji nie wchodzą warunki indywidualne dotyczące zatowarowania lub aktywne programy inwestycyjne. Tyczy się to zarówno wzrostów, jak i jednorazowych zakupów.
  8. Zapytania odnośnie promocji prosimy kierować do Przedstawicieli Handlowych firmy AP SA bądź bezpośrednio do organizatora drogą elektroniczną na adres marketing@autoap.com.pl.
  9. Zdjęcia nagród są poglądowe i mogą się różnić w rzeczywistości.

2018-10-09T10:59:01+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska