NOWA EDYCJA PROMOCJI VIP TO TRIP – MALOWNICZE KORFU CZY NIEPOSKROMIONA ISLANDIA?

Początkiem kwietnia ruszyła nowa odsłona długoterminowej i dobrze znanej promocji VIP TO TRIP organizowanej przez Auto Partner SA przy wsparciu licznych partnerów.

To, co w promocji jest niezmienne, to główne założenie, że uczestnicy – klienci organizatora – mogą wygrać jeden z dwóch proponowanych wyjazdów szkoleniowych. Natomiast co jest zupełnie nowe, to oferowane kierunki, a w tym roku są nimi malownicza grecka wyspa Korfu oraz tajemnicza i nieposkromiona Islandia.

Uczestnicy promocji po zalogowaniu do platformy www.viptotrip.pl zobaczą dwa indywidualnie wyliczone dla siebie targety zakupowe do zrealizowania na towarach partnerów akcji. Osiągnięcie wskazanego celu zakupowego jest gwarantem otrzymania nagrody – możliwości wyruszenia w tygodniową podróż pełną wrażeń i emocji.

Realizacja pierwszego targetu zakupowego nagrodzona zostanie wyjazdem szkoleniowym na grecką wyspę Korfu zwaną „królową wysp jońskich”. Co czeka na uczestników? Tydzień relaksu w otoczeniu urzekających krajobrazów przepełnionych feerią barw – od turkusu krystalicznie czystej wody, poprzez soczystą zieleń cyprysów, żywe kolory oleandrów i kwiatów pomarańczy, aż po złoto i biel piaszczysto-żwirowych plaż. A do tego zwiedzanie najważniejszych zakątków starożytnej wyspy, czas na aktywny wypoczynek, wieczory z atrakcjami oraz zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu all inclusive.

Z kolei klienci, którzy zrealizują drugi target zakupowy, będą mieli okazję wyruszyć na prawdziwą wyprawę do ziemi ognia i lodu, gdzie te dwa przeciwstawne żywioły przeplatają się na każdym kroku. W trakcie wyjazdu będą się przemieszczać samochodami 4×4, by wzdłuż i wszerz poznać Islandię i jej niezapomniany krajobraz pełen wodospadów, lodowców, fiordów, jezior, gejzerów, wulkanów i pól zastygłej lawy ciągnących się kilometrami. Będzie relaks w gorących źródłach, trekking po lodowcu, zwiedzane Reykjaviku, a wieczorami obserwacje gwieździstego nieba. Bez dwóch zdań ten wyjazd dostarczy wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 listopada 2023 r. Uczestnicy swoje postępy i stopień realizacji targetów zakupowych śledzić mogą na platformie www.viptotrip.pl. Tam też zapoznać się można z regulaminem promocji.

 

Partnerami tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2023 są:

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Bosch, Quaro, MEYLE, ZF (Sachs, Lemförder, TRW, ZF)
Partnerzy Główni: ROOKS, NK, Continental, KYB, Magneti Marelli, MANN, NRF, RYMEC, Schaeffler (LuK, INA, FAG), Textar, VARTA, ATE, febi, Valeo, SKF, Castrol, OSRAM
Partnerzy Techniczni: Blue Print, Meat & Doria, FAI

2023-04-12T14:00:58+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska