NOWA EDYCJA PROMOCJI VIP TO TRIP DLA KLIENTÓW AUTO PARTNER

Pierwszego czerwca ruszyła kolejna odsłona długoterminowej akcji promocyjnej VIP TO TRIP 2020, organizowanej przez Auto Partner SA przy wsparciu licznych partnerów. Nagrodą w promocji będzie wyjazd szkoleniowy połączony z wypoczynkiem na słonecznych plażach lub jeden z atrakcyjnych bonów.

 

W tegorocznej edycji wszyscy uczestnicy staną do wyścigu o miejsce w rankingu – 100 najlepszych uczestników wygra udział w wyjeździe szkoleniowym na Gran Canarię lub jeden z bonów, w zależności od zajętego miejsca. Miejsce w rankingu będzie wyliczane na podstawie sumarycznych obrotów netto na wybranych liniach – produktach partnerów akcji, zakupionych w Auto Partner. Zakup niektórych produktów będzie opłacał się szczególnie, gdyż część asortymentu promocyjnego będzie premiowana potrójnie, a to oznacza, że każde 1 zł wydane na tych produktach będzie liczone jako 3 zł do całości obrotu. Uplasowanie się w rankingu i zrealizowanie określonego dla danego miejsca minimum zakupowego jest już gwarantem otrzymania nagrody – zwycięzcy z pierwszych 30 miejsc będą mogli wziąć udział w wyjeździe szkoleniowym dla dwóch osób lub wybrać jeden z proponowanych bonów, a zwycięzcy z pozostałych miejsc wygrają wybrany przez siebie bon o wartości odpowiedniej dla danego miejsca.

Uczestnicy, którzy w ramach nagrody wezmą udział w wyjeździe szkoleniowym w styczniu 2021 roku, będą mieli okazję zwiedzić najsłynniejszą z wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich – Gran Canarię. Jest to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc wypoczynkowych na świecie, które daje możliwość zarówno plażowania, jak i aktywnego spędzania czasu – wulkaniczne krajobrazy, przyjazny klimat, przepiękne, malownicze plaże i tętniące życiem turystyczne miejscowości – to wszystko sprawia, że Gran Canarię trzeba po prostu odwiedzić. Dodatkowo uczestnikom zapewniamy wypoczynek w luksusowym, świeżo wyremontowanym hotelu all inclusive, udział w wycieczce objazdowej, turniejach sportowych, szkoleniach tematycznych i wieczorach z atrakcjami.

Dla tych, którzy wolą zakupy zamiast wyjazdu, oferujemy możliwość wyboru jednego z bonów – bon Itaka, Apart, Media Markt, Sodexo lub rabat transakcyjny na zakupy w Auto Partner.

Szczegóły na platformie www.viptotrip.pl.

Partnerzy akcji: MaXgear, Japanparts, MEYLE, NK, Alco, Rymec, Quaro, ROOKS, Schaeffler [LUK, INA, FAG], NRF, Febi, Valeo, Bosch, Castrol, SKF, TRW i KYB.

2020-07-22T12:11:43+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska