MIKOŁAJKI 2018 – EVENT REGIONALNY FILII AUTO PARTNER W MAZURSKIM KLIMACIE

  • Mikołajki 2018 to impreza kla klientów Auto Partner SA

W miniony weekend, tj. 9-10 czerwca, w Mikołajkach, w hotelu Gołębiewski odbył się event regionalny dla klientów Auto Partner. Zaproszenia zostały skierowane do klientów filii z regionu warszawskiego i łódzkiego oraz z trójmiasta.

Goście stawili się już z samego rana, by w pełni wykorzystać uroki mazurskiego klimatu. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy korzystali ze słońca oraz parku wodnego zlokalizowanego na terenie kompleksu hotelowego.

O godzinie 15.30 w sali konferencyjnej rozpoczęły się tragi dostawców Auto Partner, na których goście mieli do odwiedzenia ponad 25 stanowisk. Każdy znalazł tu coś dla siebie – dostawców części samochodowych, dział motocyklowy AP czy dostawców wyposażenia warsztatowego. Całość targów przeplatana była wystąpieniami dostawców oraz konkursami na ich stanowiskach. Był więc to czas zarówno na konkretne rozmowy, wysłuchanie ważnych informacji, jak i otrzymanie atrakcyjnych gadżetów.

O godzinie 19.30 zaprosiliśmy naszych gości na uroczystą kolację, na której powitał wszystkich Członek Zarządu Auto Partner SA – Piotr Janta. Po kolacji na scenie zawitał kabaret Chatelet, który w niezwykle szybkim tempie zjednał sobie uwielbienie widowni. Wraz z zejściem kabaretu ze sceny, DJ zaprosił wszystkich gości na parkiet, aby rozgrzać atmosferę przed występem zespołu DBOMB. Koncert po północy okazał się być nie lada wydarzeniem dla naszych gości, którzy tłumnie wtórowali muzykowi wykonującemu utwory.

Impreza w atmosferze świetnej zabawy trwała do białego rana.

Galeria

2018-10-09T11:46:28+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska