MERCEDES DLA WOŚP Z FANTASTYCZNYM WYNIKIEM LICYTACJI!

Nie mogło być inaczej! Trud wielu osób dla wspólnego celu – Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – został doceniony. Licytacja Mercedesa CLK A208 zakończyła się z fantastycznym wynikiem 130 100,00 złotych!

W znalezienie i przygotowanie auta na ten szczytny cel zostało zaangażowanych wiele osób, a koordynacją zajął się dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk. Mecenasem projektu został natomiast Auto Partner SA razem z markami MaXgear i Quaro.

Losy czteroosobowego coupe/cabrio przez wiele tygodni mogliśmy śledzić na kanale YouTube „Patryk Mikiciuk”. Wyjątkowy Mercedes zyskał swoje grono fanów. Część z nich mogła zobaczyć to „zielone cudo” na żywo podczas Moto Orkiestry 2023 na warszawskim Bemowie. Samochód przyciągał uwagę uczestników imprezy, którzy pod namiotem Auto Partner SA podziwiali jego znakomity stan techniczny oraz kilkutygodniową pracę specjalistów. CLK otrzymał bowiem nowe przednie zawieszenie oraz hamulce, miał przeprowadzony pełen detailing wraz z renowacją skór i położeniem ceramiki, a także dostał 17-calowe felgi wraz z nowymi zimowymi oponami. Do tego wszystkiego wymieniono w nim system nagłośnienia oraz wytłumiono drzwi, a artystka Maja zadbała o jego niepowtarzalny wygląd!

Ta praca przełożyła się na efekt. Licytacja samochodu dostarczyła wielu emocji – zainteresowani walczyli do samego końca! Ostatecznie licznik zatrzymał się na kwocie 130 100,00 zł, która już zasiliła konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nowemu właścicielowi życzymy wielu fantastycznych przeżyć i frajdy z przejażdżek tym wyjątkowym samochodem!

Galeria

2023-02-02T11:19:15+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska