MAXGEAR WPROWADZA DO OFERTY 1200 REFERENCJI TARCZ TYPU TUNING

Temat perforowanych tarcz hamulcowych z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród polskich użytkowników pojazdów. MaXgear posiada w swojej ofercie odpowiedni do wymagań rynku produkt – tarcze MaXgear Sport. Aktualnie oferta pod zamówienie obejmuje 1200 referencji, a tarcze do kilkuset najbardziej popularnych zastosowań znajdują się bezpośrednio na stanie w Auto Partner SA.

Tarcze MaXgear sport zapewniają niewątpliwie ciekawy efekt stylizacyjny, jednak najważniejsze jest to, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Wyraźne skrócenie drogi hamowania, efektywniejsze odprowadzenie zanieczyszczeń i gazów, szybsza reakcja na wciśnięcie pedału hamulca oraz poprawa chłodzenia – to główne zalety wynikające z ich zastosowania.

Tarcze MaXgear Sport stanową świetną alternatywę dla typowych tarcz hamulcowych i dają wyraźną poprawę skuteczności i komfortu hamowania, przez co znacznie poprawiają bezpieczeństwo jazdy.

Należy zaznaczyć, że umiejscowienie nacięć i otworów nie jest przypadkowe, a ich wykonanie odbywa się na profesjonalnych obrabiarkach numerycznych. Dodatkowo każda tarcza po odróbce poddana jest ponownemu procesowi wyważenia.

Tarcze te nie wymagają zastosowania żadnych specjalnych klocków hamulcowych, a procedura ich montażu jest praktycznie taka sama jak w przypadku standardowych tarcz, za wyjątkiem konieczności zidentyfikowania strony montażu.

Zobacz ulotkę

Wyłącznym dystrybutorem produktów MaXgear w Polsce jest Auto Partner SA.

Więcej informacji na temat produktów MaXgear znajduje się na stronie www.maxgear.pl.

2018-10-09T10:52:37+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska