KOLEJNY SEZON BEZPŁATNYCH PRZEGLĄDÓW Z MARKAMI MAXSERWIS I BILSTEIN!

19 maja zorganizowaliśmy kolejną akcję BEZPŁATNEJ weryfikacji stanu pojazdu wraz z markami MaXserwis i Bilstein. Przeglądy techniczne tym razem przeprowadziliśmy w Tychach na parkingu przy markecie Castorama. Cieszymy się, że nie zabrakło słońca, dobrej muzyki oraz… WAS! Tak, dokładnie! Wasza frekwencja przerosła nasze oczekiwania – starannie zweryfikowaliśmy blisko 50 samochodów!

Co udało nam się ocenić?

  • W siedmiu samochodach temperatura wrzenia płynu hamulcowego kwalifikowała go do wymiany w najbliższym czasie. Kolejnych pięć wymagało natychmiastowej wymiany płynu w układzie hamulcowym, gdyż jego parametry nie zapewniały bezpieczeństwa podróżowania.
  • Cztery pojazdy były wyposażone w akumulator, którego parametry kwalifikowały go do wymiany.
  • W jednym samochodzie zamiast płynu chłodzącego układ chłodzenia znajdowała się woda.
  • Stwierdziliśmy także, że w jednym ze sprawdzanych samochodów wszystkie 4 amortyzatory wymagały pilnej wymiany.

Takie wnioski utwierdzają nas w przekonaniu, że warto organizować te akcje.

Od A do Z sprawdziliśmy stan techniczny Waszych pojazdów i podpowiedzieliśmy, jakie działania warto podjąć, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, zwłaszcza teraz, kiedy wielkimi krokami rozpoczynamy wakacyjne wyjazdy. A to jeszcze nie wszystko…

Po przeglądzie każda osoba otrzymała paczkę gadżetów oraz bon rabatowy o wartości -20% na zakupy w nowo otwartej filii Auto Partner w Tychach.

Dziękujemy Wam za zaufanie i obecność. Mamy nadzieję, że na kolejnych akcjach frekwencja będzie jeszcze owocniejsza. W najbliższych tygodniach widzimy się m.in. w Ciechanowie, Bydgoszczy, Słupsku, Malborku i Gdańsku. Harmonogram wszystkich eventów możecie śledzić na naszym Facebooku sieci MaXserwis. Mówiąc w skrócie – nasze serwisy mają ręce „pełne roboty”!

Galeria

2022-06-13T12:40:46+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska