Jak wygląda proces rekrutacji?

Chcesz dołączyć do naszego zespołu – to łatwiejsze niż myślisz.

Zgłoś się!

Aplikuj na wybraną przez siebie ofertę, a my przeanalizujmy czy Twoje doświadczenie odpowiada profilowi stanowiska i naszym potrzebom biznesowym, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę.

Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne i daj się poznać!

Podczas spotkania w firmie lub online poznasz zakres obowiązków, warunki pracy oraz najważniejsze elementy kultury organizacyjnej. Na tym etapie spotkasz się także z bezpośrednim przełożonym. Przygotuj się dobrze do rozmowy – to szansa, aby pokazać się z najlepszej strony.

Nasza rada: ubierz się schludnie, zapoznaj się z naszą organizacją oraz zakresem obowiązków na stanowisku, na które aplikowałeś/aś i pamiętaj o byciu punktualnym. Będzie miło, jeśli dzień wcześniej potwierdzisz swoją obecność

 

 

Decyzja!

W czasie spotkania otrzymasz informację w jakim czasie możesz spodziewać się naszej decyzji. Niezależnie od wyniku otrzymasz informację zwrotną dotycząca Twojej kandydatury.

Jeśli otrzymałeś/aś informację, że zapraszamy Cię do współpracy – GRATULACJE!!! Pozostaje jedynie ustalenie warunków i wyznaczenie terminu rozpoczęcia pracy.

Zatrudnienie!

Witamy w AUTO PARTNER S.A.

Nie zwlekaj, już dziś prześlij swoje CV!
2022-02-17T12:14:12+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska