III KONFERENCJA MAXSERWIS W ŁOCHOWIE

W miniony weekend odbyła się już po raz trzeci konferencja sieci warsztatów MaXserwis.

Właściciele warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis spotkali się w przepięknym miejscu w skandynawskim stylu – w Folwarku Łochów niedaleko Warszawy. Coroczne spotkanie rozpoczęło się targami zaufanych dostawców, podczas których uczestnicy mieli możliwość nie tylko zapoznać się z ich aktualną ofertą, ale także porozmawiać o bieżących trendach na rynku aftermarket.

 

Wszystkich uczestników w panelu konferencyjnym przywitał Piotr Janta – Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu Auto Partner SA, który nie tylko podsumował rozwój firmy Auto Partner i trendy w motoryzacji, ale także podkreśli znaczenie sieci MaXserwis w strategii firmy.

Manager sieci MaXserwis Aleksander Ochęduszko podsumował intensywny rok działań sieci MaXserwis oraz przedstawił założenia na najbliższy rok. Następne mikrofon został przekazany naszym tytularnym partnerom, którzy przybliżyli nam tematykę m.in. amortyzatorów czy miechów powietrznych w nowoczesnych pojazdach, a także Pass Thru KTS przygotowaną przez firmę Bosch.

Nie zabrakło także szkoleń dotyczących tematów mniej motoryzacyjnych, ale także związanych z warsztatem – m.in. jak pozyskać i szkolić mechaników czy jak wykorzystać technologię w pozyskaniu klientów warsztatu. Ta ostania prelekcja została wygłoszona przez znakomitego mówcę Karola Sadaja, managera Revolut i Ubera.

Dla płci pięknej przygotowaliśmy warsztaty ze znaną stylistką Agatą Dominik, która przez długie godziny udzielała wskazówek o doborze ubrań, stylów czy kolorów. Panie były zachwycone.

Wieczór to gala, wieczór to prawdziwe przyjemności.

Uczestnicy bankietu w pięknych strojach – panowie w białych kapeluszach, panie w czarnych szalach boa – zostali powitani przez ojca chrzestnego i członków mafii, po czym podzieleni na dwie rodziny mafijne, pomnażali swoje pieniądze w kasynie. Krupierzy byli rozchwytywani do późnych godzin.

Zabaw, quizów czy konkursów było całe mnóstwo; pokusa zdobycia bogactwa była także olbrzymia, a wszystko połączone ze wspaniałym występem zespołu „Nocny koncert”.

Do zobaczenia na kolejnej konferencji MaXserwis.

Galeria

2019-04-16T09:03:26+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska