FINAŁ PROMOCJI „(U)TORUJ SOBIE DROGĘ”

W weekend 14-15 września 2019 r. Dział Motocyklowy Auto Partner wraz z partnerami Motul, Afam, Latex i MaXgear zorganizowali finał promocji „(U)toruj sobie drogę” na Autodromie Jastrząb.

Spotkanie z naszymi klientami rozpoczęliśmy od wspólnej kolacji, gdzie wszyscy uczestnicy mogli się poznać oraz porozmawiać na tematy motoryzacyjne. Nasi dostawcy odpowiadali na nurtujące pytania klientów i doradzali w kwestiach technicznych, związanych oczywiście z motocyklami.

 

Odprawą rozpoczęliśmy kolejny dzień. Motocykliści poznali zasady toru oraz zostali podzieleni na grupy. Podczas całego dnia na uczestników wyjazdu czekało wiele atrakcji, włączając oczywiście całodniową jazdę na torze. Klienci skorzystali ze spotkania z instruktorem, gdzie poznawali, a niektórzy doskonalili, techniki powolnej jazdy, jazdy miejskiej, miejskich manewrów, manewrów off-roadowych oraz na koniec uczestniczyli w przygotowanych ćwiczeniach ogólnorozwojowych dla motocyklistów.

Na klientów w garażach toru czekały również stoiska partnerów wydarzenia, gdzie mogli zapoznać się z nowościami w ofercie. Oczywiście nie mogło zabraknąć chwili przerwy na pyszną karkówkę z grilla, po której uczestnicy udali się na krótkie szkolenie przygotowane przez firmę MOTUL. Dla osób, którym mało było przygód na torze, czekał symulator jazdy na jednym kole.

W międzyczasie zmienialiśmy nitkę toru, aby w kolejnej części dnia motocykliści mogli spróbować swoich sił na nieco odmienionym trasie. Po ciężkim dniu wyłoniliśmy zwycięzców, którzy wykazali się najlepszym refleksem – każdy z uczestników mógł w ciągu dnia trenować swoje możliwości na refleksomierzu, aby na koniec zdobyć swój najlepszy wynik. Nagrodziliśmy również te osoby, które wykazały się największym zaangażowaniem podczas jazd z instruktorem.

Dziękujemy za udział w promocji oraz Państwa obecność.

Galeria

2019-09-27T13:26:45+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska