EVENTY CZAS ZACZĄĆ!

  • autopartner

W dniach 18-20 maja 2018 r. odbył się pierwszy w tym roku event, który zorganizowaliśmy dla naszych klientów. Rozpoczęliśmy z wielkim impetem – otóż klientów z Dolnego Śląska i Wielkopolski zaprosiliśmy na 3-dniowy wyjazd nad… morze, nad Bałtyk.

Niezapomniany pobyt miał miejsce w hotelu AQUARIUS*****, gdzie oprócz doskonałego zaplecza hotelowego, wyśmienitego jedzenia i morskiej bryzy, towarzyszyła gościom przepiękna słoneczna pogoda – wszystko w pakiecie.

Pierwsi goście przyjechali już w piątkowe południe, ostatni – bladym, sobotnim świtem. Nawet spore odległości, które mieli do pokonania, nie przeszkodziły im, by w pełnym składzie przywitać się z pracownikami Auto Partner, którzy z wielką radością oczekiwali swoich klientów.

Ważnym punktem w agendzie eventu były targi dostawców. Nawet wyśmienity morski klimat i piaszczysta plaża nie potrafiły oderwać klientów od udziału targach. Bogata oferta produktowa i doskonale przygotowani specjaliści mieli pełne ręce roboty, bo rozmów i pytań było bez liku. Każdy uczestnik targów otrzymał parawan plażowy z logo Auto Partner, by cieszyć się wspaniałą słoneczną pogodą. W godzinach popołudniowych pobliska plaża była usłana naszymi kolorami.

Wieczorem wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej gali, którą rozpoczął Dyrektor Sprzedaży Polski Północno-Zachodniej, Mariusz Wojciechowski. Podziękował wszystkim za obecność i owocną współpracę ze spółką Auto Partner, która już od 25 lat jest obecna na polskim rynku części samochodowych. Podczas bankietu odbyła się premiera filmu jubileuszowego, gdzie goście z zapartym tchem poznali początki działalności firmy Auto Partner. Wyśmienita gala z wykwintnym jedzeniem nie mogłaby się odbyć bez gwiazd wieczoru. W doskonały klimat wprowadził wszystkich sobowtór Freddiego Mercury’ego, który swoim charyzmatycznym głosem przeniósł nas w lata ’90. Nie zabrakło także świata magii i iluzji – to za sprawą Patryka Króla, iluzjonisty, twórcy rzeczy niemożliwych. Całość uzupełniła świetna muzyka i pełen parkiet gości. Dobrej zabawy nie było końca.

To był pierwszy tegoroczny event Auto Partner, kolejne już niebawem…

Do zobaczenia!

Galeria

2018-10-09T11:48:53+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska