EVENT REGIONU PÓŁNOCNEGO

W sobotę 15 września klienci dwóch filii Auto Partner SA – ze Słupska i Koszalina – zostali zaproszenia do parku linowego Leśny Kot w Słupsku, by wspólnie z pracownikami filii uczcić kolejny rok współpracy i poznać się lepiej.

Już wczesnym popołudniem goście mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji w leśnym otoczeniu. Jako pierwsze uwagę klientów przykuły targi dostawców Auto Partner, wśród których znalazły się takie marki jak Quaro, MaXgear, Meyle, Castrol, Valeo, AS, ZF, Rooks i Triscan. Obecni byli również przedstawicieli działu motocyklowego AP oraz sieci warsztatów MaXserwis. Klienci mogli spokojnie porozmawiać z każdym z przedstawicieli, a także otrzymali sporą ilość upominków firmowych.

Pomimo popołudniowego załamania pogody, dobre humory nie opuszczały uczestników, a o świetną zabawę zadbał prowadzący wraz z Dyrektorem Regionu AP. Liczne konkursy, zarówno z wiedzy, jak i sprawnościowe, dostarczyły nie lada rozrywki i uśmiechów, a dla zwycięzców przewidziano specjalne nagrody.

Znakomite jedzenie oraz dobra muzyka dopełniły całości świetnej zabawy, czego dowodem było opuszczanie obiektu dopiero w okolicach północy.

Galeria

2018-10-09T11:36:40+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska