DAGMARA KOWALCZYK NA ROSYJSKICH BEZDROŻACH

Miło nam poinformować, iż w ostatnich dniach sponsorowany przez firmę Auto Partner S.A. zespół rajdowy Dagmary Kowalczyk i Romana Popławskiego wraz z całą ekipa wspierającą, ukończyli morderczy raj Ładoga Trophy 2016.

Co roku impreza przyciąga miłośników wyjątkowych przeżyć i prawdziwej off-roadowej jazdy. Zgodnie z informacjami, jakie przekazywała nam Pani Dagmara, rajd okazał się dla nich nie lada wyzwaniem i przyniósł wiele niespodziewanych sytuacji.

Na własnej skórze odczuli jak wyglądają zapierające dech w piersiach rosyjskie bezdroża i lasy. Nie mówimy tu tylko o widokach, ale w głównej mierze o przeszkodach, które na swojej drodze spotkali. Pływające łąki, lasy bez śladu nawet pieszej ścieżki, błoto, nierówne, grząskie podłoże i „białe noce”. W tym terenie, prócz sprzętu znanego z polskich rajdów 4×4, niezbędne okazały się być m.in. kotwice, czy trapy. Brzmi to wszystko pięknie, aczkolwiek piekielnie trudno.

Jak podsumowała Dagmara Kowalczyk: „Ładoga Trophy to ogromny wysiłek, ale również wspaniała przygoda”.
Z tego właśnie powodu gratulujemy raz jeszcze ukończenia rajdu oraz pozostania pierwszą europejską załogą z kobietą-kierowcą, która ukończyła dwa zaliczane do najcięższych na świecie rajdów 4×4 – rosyjską Ładogę i Rainforest Challenge w malezyjskiej dżungli.

Galeria zdjęć

2018-10-09T10:54:21+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska