CZECH DRAGONS ZWYCIĘZCAMI AUTO PARTNER 4TH PANTHERS CUP

Nowy rok przywitali na lodzie! 2 stycznia w Bytomiu odbył się Auto Partner 4th Panthers Cup – turniej hokeja dla dzieci z rocznika 2012 i młodszych (kat. AAA – najwyższa kategoria pod względem trudności).

W zmaganiach wzięło udział 60 zawodników, czyli 6 drużyn z 3 krajów. Polskę reprezentowały: Młode Pantery Black i Młode Pantery White, Słowację – HC Lev, SHPS Panthers Academy1, SHPS Panthers Academy 2, a Czechy – Czech Dragons.

W przeciągu 6 godzin rozegrano 15 dwumeczy (30 meczy), które okazały się bardzo emocjonujące nie tylko dla młodych zawodników, ale i dla całej publiczności. – Padło wiele fantastycznych goli, były piękne parady bramkarskie i wspaniałe asysty. Pasja, która towarzyszy tym dzieciom, jest nie do zobaczenia na meczach seniorskich zespołów. W każdym meczu dzieciaki dawały z siebie wszystko, o czym świadczyły łzy, uśmiechy i pot spływający po twarzach zawodników – mówi Sebastian Kwartnik, pracownik Auto Partner SA i współorganizator turnieju.

Turniej okazał się szczęśliwy dla Czech Dragons, którzy zdobyli pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęli Słowacy z HC LEV, a trzecie przypadło polskiej ekipie Młode Pantery Black. Kolejne miejsca wywalczyły: Młode Pantery White, SHPS Academy 1 oraz SHPS Academy 2.

Rozdano również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został zawodnik z numerem 13 – Jan Junek (Czech Dragons) z 22 golami na koncie, najlepszym obrońcą – zawodnik z numerem 12 Oliver Polievka (HC LEV), a bramkarzem Laura Nowak grająca z numerem 37 (Młode Pantery Black).

Puchary, medale i nagrody dla drużyn oraz najlepszych zawodników ufundował Auto Partner SA i MaXgear.

2022-01-24T14:46:53+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska