CIĘŻARÓWKA VALEO I SZKOLENIA W AUTO PARTNER

W dniach 15-16 marca, na terenie centrum logistyczno-dystrybucyjnego Auto Partner SA stacjonuje specjalna szkoleniowa ciężarówka Valeo. Jest to mobilny, rozkładany pawilon, który zbudowany jest na wzór pawilonów wykorzystywanych w zawodach Formuły 1. W ciężarówce Valeo prezentowana jest większość osiągnięć technicznych oraz nowości produktowe marki Valeo. Dla odwiedzających ekspozycję Valeo On Tour dostawca przygotował ciekawe szkolenia.

Na dzisiejszą serię szkoleń zostali zaproszeni uczniowie czwartych klas Technikum Samochodowego w Mysłowicach wraz z nauczycielami. W pierwszej kolejności uczniowie zasiedli na sali konferencyjnej w siedzibie Auto Partner. Dział Szkoleń AP przygotował prezentację z zakresu historii i działalności firmy. Wyjątkowym gościem dla młodych uczniów był Dyrektor Sprzedaży Auto Partner S.A. – Członek Zarządu – Piotr Janta. Po blokach szkoleniowych i prezentacyjnych uczestnicy mieli okazję zwiedzić magazyn centrum logistyczno-dystrybucyjnego w Bieruniu i zapoznać się z zasadami jego funkcjonowania. Po zwiedzeniu magazynu, uczniowie przeszli do ciężarówki Valeo, gdzie zapoznali się z ofertą producenta. Ponadto wzięli udział w krótkich prelekcjach z zakresu wspomagania kierowania pojazdem oraz układów przeniesienia napędu.

W dniu jutrzejszym, tj. 16.03.2018 r., przewidziano 3-modułowe szkolenia dla mechaników samochodowych z zakresu budowy oraz zasad działania części Valeo. Przedstawione zostaną również nowości produktowe oraz zalecenia montażowe. Mechanicy otrzymają stosowny certyfikat uczestnictwa, a wszystkie te szkolenia są dla klientów bezpłatne.

Galeria

2018-10-09T11:56:48+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska