BRYAN BOUFFIER W BARWACH TVN TURBO RALLY TEAM!

Reprezentanci TVN TURBO RALLY TEAM – Łukasz Byśkiniewicz i Zbigniew Cieślar, którzy zaplanowali start w 28. Rajdzie Rzeszowskim, niestety nie będą rywalizować na odcinkach specjalnych na Podkarpaciu. Z powodów rodzinnych Łukasz Byśkiniewicz zrezygnował ze startu w piątej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

 

Hyundai i20 R5 w barwach TVN TURBO RALLY TEAM pojawi się jednak na starcie w Rzeszowie. Za kierownicą usiądzie trzykrotny rajdowy Mistrz Polski oraz rajdowy Mistrz Francji – Bryan Bouffier! Kibice ponownie będą mogli podziwiać niezwykle szybkiego i utytułowanego Francuza, wielokrotnego triumfatora tego rajdu (w latach 2007, 2010, 2011, 2015, 2017) na trudnych i malowniczych odcinkach specjalnych. Na prawym fotelu zasiądzie jego rodak i dobry znajomy – Xavier Panseri, z którym wspólnie zdobywali tytuły w Polsce.

Łukasz Byśkiniewicz:

„Niestety ze Zbyszkiem nie będziemy się ścigać na podkarpackich trasach. Z powodów rodzinnych muszę zrezygnować ze startu w 28. Rajdzie Rzeszowskim. To trudna, ale przemyślana decyzja. Cały zespół jest bardzo dobrze przygotowany do rywalizacji, dlatego nasz Hyundai i20 R5 stanie jednak na starcie w Rzeszowie. Barwy TVN TURBO RALLY TEAM reprezentować będzie Brayan Bouffier i Xavier Panseri. Cieszę się, że ten niezwykle utytułowany i bardzo szybki francuski duet przyjął nasze zaproszenie. Wierzę, że trzykrotni rajdowi Mistrzowie Polski i liderzy zwycięstw w Rajdzie Rzeszowskim wykorzystają potencjał Hyundaia i20 R5 i sprawią wszystkim kibicom wiele frajdy. Zaproszenie tej niesamowitej załogi na Rajd Rzeszowski umożliwili nasi Partnerzy: AMIC Energy, Auto Partner, MaXgear, Kratki.pl, NOVOL, Tekom Technologia, Michelin, iPlanet Radom, iHome oraz telewizja TVN Turbo”.

Bryan Bouffier:

„Rajd Rzeszowski to mój ulubiony rajd w polskim czempionacie. Dokładnie 15 lat temu po raz pierwszy wystartowaliśmy w Polsce i było to właśnie w Rzeszowie. Dlatego niezmiernie się ucieszyłem, gdy niespodziewanie zadzwonił do mnie Łukasz z propozycją startu jego Hyundaiem i20 R5. Nie mogłem odmówić. Pięć razy już wygraliśmy, więc postaramy się o szósty”.

Xavier Panseri:

„Byłem na wakacjach, gdy zadzwonił do mnie Bryan z pytaniem, czy mogę z nim wystartować w Rzeszowie. Wytłumaczył, że mamy propozycję od Łukasza Byśkiniewicza, który nie może wystartować w tym rajdzie. Decyzja była szybka. Kochamy Rzeszów. Pierwszy raz startowaliśmy tu w 2004 roku. Wiele razy wygraliśmy, więc zawsze przyjeżdżamy w to miejsce z wielką przyjemnością”.

2019-08-07T11:07:07+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska