AUTO PARTNER PARTNEREM OLIMPIADY ZWOLNIENI Z TEORII

Auto Partner wraz z Fundacją ZWIERZ dołączył do grona partnerów olimpiady Zwolnieni z Teorii. Uczniowie i studenci w ramach programu ZWIERZ i Auto Partner zrealizują autorskie projekty społeczne, zdobywając przy tym praktyczną wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu oraz koordynacji projektów.

 

Jednym z obszarów społecznej odpowiedzialności biznesu firmy Auto Partner jest wsparcie bezdomnych zwierząt. Firma od lat współpracuje z organizacjami społecznymi oraz aktywistami. W tej edycji olimpiady Auto Partner wraz z Fundacją ZWIERZ będzie uczyć efektywnego zarządzania oraz wspierać merytorycznie projekty zwalczające bezdomność zwierząt.

– W ramach programu nasze wsparcie merytoryczne otrzymają projekty społeczne, których tematyka poświęcona jest zwalczaniu bezdomności zwierząt. Zapraszamy młodzież z całej Polski, by rozwijając siebie i zdobywając kluczowe na rynku pracy kompetencje, realnie wpływali na polepszenie życia zwierząt w Polsce – powiedziała Marta Cieśla, specjalista ds. CSR firmy Auto Partner.

W ramach olimpiady uczniowie i studenci tworzą zespół projektowy i wprowadzają w życie pomysł, który poprawi ich otoczenie i życie innych, w tym przypadku bezdomnych zwierząt. Korzystając ze wskazówek na platformie i wsparcia mentorów oraz partnerów programu, zrealizują swój autorski projekt społeczny. Dzięki temu zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności cenione na rynku pracy i otrzymają międzynarodowy certyfikat zarządzania Project Management Institute.

Zwolnieni z Teorii to Ogólnopolska Olimpiada Projektów Społecznych organizowana na platformie edukacyjnej od 2013 roku. Powstała by dać możliwość każdemu uczniowi zdobycia kompetencji przyszłości takich jak: współpraca, komunikacja, przywództwo czy umiejętności z zakresu zarządzania.

Szczegóły programu ZWIERZ i AUTO PARTNER dostępne są tutaj.

2019-11-22T08:23:14+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska