AUTO PARTNER GRA DLA WOŚP

Wyjątkowe przedmioty trafiły na licytacje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem w charytatywnym celu można zdobyć moto stolik na bloku silnika V8 BMW, a także gadżety związane z rajdowym mistrzem Polski Łukaszem Byśkiniewiczem.

Wszystkie przedmioty od Auto Partner trafiły do sztabu WOŚP w Bieruniu. Na licytacjach online, prowadzonych przez lokalnych wolontariuszy, można już zdobyć wyjątkowy, designerski moto stolik, o który powinien zawalczyć każdy fan motoryzacji! Stolik zrobiony na bloku silnika V8 BMW nada charakteru każdej przestrzeni, w której się znajdzie! Link do licytacji: https://bit.ly/Aukcja_WOSP_stolik_BMW

Wkrótce na kolejnych aukcjach pojawią się też koszulka z autografem Łukasza Byśkiniewicza czy bluza rajdowa, a także inne gadżety Auto Partner i MaXgear. Wszystkie licytacje znajdziecie tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/WospBierun

30. Finał WOŚP odbywa się pod hasłem „Przejrzyj na oczy – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Z zebranych środków Fundacja planuje zakup m.in. angiografu dwupłaszczyznowego do leczenia siatkówczaka – najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci, oftalmoskopów do badania dna oka, lamp szczelinowych do diagnostyki przedniego odcinka oka, tonometrów do pomiaru ciśnienia śródgałkowego (rogówki i soczewki) czy synoptoforów do pomiaru kąta zeza.

Kulminacja działań, czyli wielki finał, przypada na niedzielę 30 stycznia. Licytacje potrwają natomiast do 14 lutego br.

2022-01-24T08:27:52+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska