AUTO PANORAMA 3/2023 – DOSTĘPNY NOWY NUMER

Miło nam poinformować, że na stronie www.autopartner.com/autopanorama dostępne jest elektroniczne wydanie trzeciego tegorocznego numeru Auto Panoramy.

Przed Wami trzecie wydanie tegorocznej Auto Panoramy, która dostarczy Wam dawki ciekawych artykułów i porad, cennych informacji dotyczących nowości produktowych i specjalnych ofert naszych dostawców, a także podsumowań najważniejszych wydarzeń z ostatnich kilku miesięcy.

Promocja AP EXPERT 2023 już za nami. Zobaczcie, jak wyglądał Wielki Finał w Krynicy-Zdroju oraz kto został szczęśliwym zwycięzcą i posiadaczem nowego samochodu CUPRA Formentor. Na evencie finałowym nie zabrakło emocji i zdrowej rywalizacji w wydaniu innym, niż w poprzednich edycjach.

Na dalszych stronach podsumujemy sezon pełen spotkań z klientami organizowanych przy naszych filiach z okazji 30-lecia działalności spółki, a także przedstawimy relację z lipcowego eventu motoryzacyjnego z cyklu SpeedGames 2023, których jednym z głównych partnerów została marka MaXgear.

Zapraszamy ponadto do lektury porad dotyczących doboru odpowiedniego akumulatora VARTA czy wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów ZF, a także do zapoznania się z nowym wizerunkiem marki Castrol oraz poznaniem, w jaki sposób marka Textar dąży do zapewnienia swoim klientom skutecznego i cichego hamowania.

To oczywiście nie wszystko. Co jeszcze znajdziecie w środku? Przekonajcie się sami.

Życzymy miłej lektury!

2023-09-29T14:23:31+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska