AP EXPERT INTERNATIONAL – WYŁONILIŚMY FINALISTÓW

Czwarta edycja dobrze znanej promocji AP EXPERT w tym roku została rozszerzona poza granice Polski i objęła także kilka innych krajów. Eliminacje prowadzone były oddzielnie dla polskich i zagranicznych uczestników i właśnie dla tych drugich zostały już zakończone, wyłaniając siedem osób, które przyjadą we wrześniu do Warszawy, aby walczyć o tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” na arenie międzynarodowej. Wśród grupy finalistów znajdują się mechanicy ze Stanów Zjednoczonych, Czech i Słowacji. Formuła Finału Praktycznego dla zagranicznych gości będzie się nieco różniła od tego, co czeka polskich warsztatowców, walczyć oni będą również o inną nagrodę główną. Ale razem z pozostałymi uczestnikami wezmą udział w specjalnych atrakcjach przygotowanych dla wszystkich finalistów na torze wyścigowym w Słomczynie oraz w trakcie wielkiej gali w hotelu Holiday Inn.

Przypomnijmy – promocja AP EXPERT 2017 rozpoczęła się 1 marca 2017 roku i od tego dnia uczestnicy mogli zbierać punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji oraz rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej, które dostępne były na platformie www.apexpert.pl. Eliminacje trwają do 31 sierpnia, także lada dzień poznamy setkę uczestników, która zebrała największą ilość punktów i awansowała do kolejnego etapu, czyli Wielkiego Finału połączonego z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym, który odbędzie się w dniach 15-17 września pod Warszawą. Wszyscy finaliści przystąpią do dalszej walki o cenne nagrody, a w tym roku na zwycięzcę czeka luksusowy samochód osobowy Audi A4 Limousine oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Dla miejsc od 2 do 10 również przewidziane są cenne nagrody, a w śród nich SEAT Ibiza, Yamaha YZF-R 125 oraz bony własne AP na zakup wyposażenia warsztatowego.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF [SACHS + LEMFÖRDER + TRW] Partnerzy główni: Continental ContiTech, Delphi, Febi, Textar, Valeo, Magneti Marelli, NRF, RUVILLE, SKF, MEYLE, MaXgear, RYMEC, NK, Breck
Partnerzy techniczni: Philips, Kolbenschmidt+Pierburg, Bilstein, Quaro, Blue Print, Dayco, Vernet, Sasic, TEDGUM

2018-10-09T10:19:02+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska