AP EXPERT 2022 – NA START!

Do startu! Gotowi? Start! 1 marca ruszyła wyczekiwana promocja AP EXPERT 2022 organizowana przez Auto Partner SA przy wsparciu szerokiego grona partnerów. To będą już 9. zmagania o tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Stawka jest wysoka – pula nagród wynosi 850 tysięcy złotych!

AP EXPERT to długoterminowa i prestiżowa promocja skierowana do klientów warsztatowych promująca wiedzę, profesjonalizm oraz dobre praktyki zawodowe. Jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce, a zwłaszcza tego, który zdobędzie miano „Wybitny Wśród Ekspertów”. AP EXPERT to także jedna z ulubionych promocji klientów Auto Partner SA, dlatego też i w tym roku przygotowaliśmy nie lada wyzwania. Przed nami jednak najważniejsze – po dwóch latach pandemicznych ograniczeń Finał Teoretyczny zostanie przeprowadzony już stacjonarnie w trakcie eventu finałowego, a tym samym w pełnym składzie spotkamy się na Wielkim Finale i uroczystej gali!

Droga do Wielkiego Finału nie może być łatwa – na uczestników promocji będzie czekać 5 eliminacyjnych testów wiedzy, dzięki którym będą zdobywać cenne punkty. Każdy uczestnik zobowiązany jest wypełnić minimum 3 testy wiedzy. Kolejne punkty uczestnicy będą zdobywać za zakupy na wybranym asortymencie partnerów akcji. Całość dopełnią dodatkowe punkty (liczone podwójnie) w specjalnych comiesięcznych akcjach promocyjnych.

W tej edycji, wzorem ubiegłego roku, klienci zarejestrowani w promocji zostaną podzieleni na 3 grupy obrotowe (A, B i C) i na podstawie obrotów zawalczą o miejsce w rankingu w swojej grupie. Z każdej grupy do Wielkiego Finału awansuje inna liczba uczestników – łącznie 150 osób – dzięki temu szansę na awans mają również nieduzi klienci. Co ważne, każda grupa ma swoje minimum zakupowe do zrealizowania, a brak realizacji uniemożliwia awans do finału.

Na wszystkich uczestników Wielkiego Finału czekać będzie test z wiedzy teoretycznej, po którym, na podstawie ilości zdobytych punktów, wybrana zostanie najlepsza dziesiątka, awansująca tym samym do części praktycznej finału. Część praktyczna, podobnie jak w poprzednich latach, będzie składała się z Dużego i Małego Finału, ale i tak dla wszystkich uczestników, którzy dotarli do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody!

Cała promocja potrwa 6 miesięcy i zakończy się 31 sierpnia 2022 r. Zwieńczy ją Wielki Finał połączony z niesamowitym eventem, który odbędzie się w dniach 9-11 września w luksusowym hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. Właśnie wtedy poznamy szczęśliwego zwycięzcę, który zdobędzie nagrodę główną – samochód osobowy Škoda Kamiq 1.5 TSI 150 KM z 2022 roku i tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. W trakcie promocji rozdamy także wiele nagród dodatkowych – narzędzi warsztatowych, a do tego każdy Finalista wraz z osobą towarzyszącą skorzysta z niesamowitych atrakcji u podnóża Tatr, a wieczorny bankiet będzie artystycznym zwieńczeniem promocji.

Zaloguj się na platformie już dziś i stań do walki o cenne nagrody! To Ty możesz zostać Wybitnym Wśród Ekspertów! Rejestracja, regulamin oraz warunki promocji dostępne są na stronie www.apexpert.pl.

 

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol, Continental, ATE.
Partnerzy główni: Valeo, Febi, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, NRF, Rymec, Varta, Total, ELF, Magneti Marelli, NK, HELLA, Philips, Narva, KYB, Fanfaro.
Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Ajusa, Blue Print, Motul.

2022-03-07T14:51:39+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska